Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Vít Mandík

> Czech Republic > Politicians > Česká strana sociálně demokratická > Vít Mandík
Vít Mandík is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
ČSSD
 
photo Vít Mandík

Vít Mandík - for

Český politik, primátor města Ústí nad Labem. | A Czech politician, the current Mayor of Ústí nad Labem.
 NO! Vít Mandík

Vít Mandík - against

Klikněte, jestliže Víta Mandíka nepodporujete. Řekněte proč. | Click, if you do not support Vít Mandík. Say why.

Online election results for "Vít Mandík" in graph.

graph
> Vít Mandík >

Biography

[+] ADD

CZE:

 

Ing. Vít Mandík (*1. listopadu 1968) je český politik, od roku 2010 primátor města Ústí nad Labem, člen ČSSD.

 

Vystudoval firemní řízení, marketing a krizové řízení na Fakultě podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze (získal titul Ing.). Působil jako podnikatel a ekonom, zároveň byl od 90. let členem statutárních orgánů řady společností. Například byl jednatelem a společníkem firmy EURO cont., s.r.o.; jednatelem Obecního domu města Ústí nad Labem, s.r.o.; členem dozorčí rady a předsedou představenstva Kovárny Jiříkov a.s. či členem představenstva Energetických a dopravních staveb a.s. Dále se uvádí jako jednatel a společník ekonomických subjektů JUTTA, s.r.o.; Real de Luxe, s.r.o. a MDI GROUP s.r.o. Své podnikatelské aktivity ukončil na podzim roku 2010.

 

Politická činnost

V roce 2007 vstoupil do ČSSD. V komunálních volbách v roce 2010 úspěšně kandidoval za ČSSD do Zastupitelstva města Ústí nad Labem. Zároveň byl v komunálních volbách v roce 2010 zvolen zastupitelem městského obvodu Ústí nad Labem-Neštěmice. I když kandidoval až na sedmém místě kandidátky ČSSD a nijak mu nepomohly ani preferenční hlasy, byl v listopadu 2010 zvolen primátorem statutárního města Ústí nad Labem. Po svém zvolení do fu. kce se vzdal mandátu zastupitele obvodu Neštěmice.

 

zdroj

14.7.2011

updated: 2013-10-16

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

If the text contains an error, incorrect information, you want to fix it, or even you would like to mange fully the content of the profile, please contact us. contact us..


 
mandik vit, ing.vít mandík, primátor vít mandík, Vít mandík primátor, vít mandík primátor, vít mandík profil, vit mandik, mandík vít, primátor města ústí nad labem, životopis vít mandík and more...
load menu