Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Viktoras Uspaskich

> Lithuania > Politicians > Darbo partija (leiboristai) > Viktoras Uspaskich
Viktoras Uspaskich is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
DP
 
photo Viktoras Uspaskich

Viktoras Uspaskich - for

Lietuvos verslininkas ir politikas. | A Russian born Lithuanian entrepreneur, professional welder and politician.
 NO! Viktoras Uspaskich

Viktoras Uspaskich - against

Spauskite, jei nenorite remti. Pasakykite kodėl. | Click, if you do not support Viktoras Uspaskichas. Say why.

Online election results for "Viktoras Uspaskich" in graph.

graph
Graph online : Viktoras Uspaskich
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Viktoras Uspaskich >

News

Darbo partija Europos Parlamento rinkimuose kovos 4 numeriu
Darbo partija Europos Parlamento (EP) rinkimų biuletenyje bus įrašyta 4 numeriu. Tai paaiškėjo po to, kai EP rinkimuose dalyvaujančių partijų ir koalicijos atstovai šiandien ištraukė burtus dėl rinkimų numerio. Sutapimas, jog 4 numerį ištraukė ketvirtąją poziciją kandidatų sąraše į EP užimanti Ieva Kačinskaitė-Urbonienė. „4 – puikus numeris. Darbo partijos rinkimų į EP šūkis yra „Už tvirtą Lietuvą teisingoje Europoje“, o ketverto simbolika siejama su teisingumu. Taigi, tikiu, kad teisingumas išties yra ir į EP pateks pakankamai Darbo partijos kandidatų, kad šį savo šūkį galėtume paversti realybe. Nes visi, esantys darbiečių sąraše, yra išsilavinę, kompetentingi, Lietuvos žmonių labui dirbti pasirengę žmonės“, – paaiškėjus partijos numeriui, kalbėjo Darbo partijos kandidatų sąrašo į EP lyderis, Seimo narys Viktoras Uspaskich.
Darbiečiai palaikys Z. Balčytį antrajame Prezidento rinkimų ture
Kėdainiuose vykusiame Darbo partijos tarybos posėdyje buvo svarstomas Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko Algirdo Butkevičiaus prašymas palaikyti šios partijos kandidatą Zigmantą Balčytį antrajame Prezidento rinkimų ture. Šiam prašymui pritarta absoliučia balsų dauguma. Prieštaraujančiųjų nebuvo.
Darbiečiai: „Pirma — pensijų kompensavimas, o ne politikų atlyginimai“
Europos liberalų ir demokratų aljanso už Europą (ALDE) tarybos posėdyje Vienoje viešintys Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys ir Darbo partijos garbės pirmininkas Viktoras Uspaskich teigia, kad viešojoje erdvėje pasirodžiusieji svarstymai dėl galimų kompensacijų politikams yra socialiai neteisingi ir todėl neįgyvendinami, nes pagrindinis valstybės prioritetas šiuo metu yra sumažintų pensijų kompensavimas. „Nors Lietuvos ekonomika jau [...]
V. Uspaskichas: „Konservatoriai ir socdemai tūsinasi“
Apie neliečiamybės panaikinimą, europarlamentaro mandatą bei ministrus „Lietuvos ryto“ televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su žurnaliste Daiva Žeimyte kalbėjo Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas. 
viktoras uspaskich pabego y rusija, viktoras uspaskich tautybė, uspaskichas, uspaskihas, viktoro uspaskicho biografija suomijoj, uspaskicho dukra and more...
load menu