Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Viktoras Uspaskich

> Lithuania > Politicians > Darbo partija (leiboristai) > Viktoras Uspaskich
Viktoras Uspaskich is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
DP
 
photo Viktoras Uspaskich

Viktoras Uspaskich - for

Lietuvos verslininkas ir politikas. | A Russian born Lithuanian entrepreneur, professional welder and politician.
 NO! Viktoras Uspaskich

Viktoras Uspaskich - against

Spauskite, jei nenorite remti. Pasakykite kodėl. | Click, if you do not support Viktoras Uspaskichas. Say why.

Online election results for "Viktoras Uspaskich" in graph.

graph
Graph online : Viktoras Uspaskich
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Viktoras Uspaskich >

News

Darbo partijos tarybos sprendimu, partiją į Europos Parlamentą ves V. Uspaskich
Vilniuje posėdžiavusi Darbo partijos taryba patvirtino galutinį sąrašą Europos Parlamento rinkimuose. Tarybos sprendimu, Darbo partijos Europos Parlamento sąrašo lyderiu tapo Darbo partijos garbės pirmininkas, Seimo narys Viktoras Uspaskich. „Partijos pasiūlymas kandidatuoti į Europos Parlamentą buvo malonus ir netikėtas. Ilgai svarsčiau, ar turėčiau kandidatuoti, ir supratau, kad partijos valia kiekvienam jos nariui turi būti kaip įsakymas. Ačiū tiems, kas paragino mane įsitraukti į rinkimų sąrašą. Taip pat dėkoju visiems partiečiams, kurie sutiko dalyvauti šiuose rinkimuose. Juk partijos sėkmė priklauso nuo žmonių, į kuriuos žiūri tauta. Darbo partijos sąrašas yra gan stiprus, ir tikiuosi, kad mums pavyks laimėti daug balsų“, — sakė V. Uspaskich.
V. Uspaskich: „Jei M. Gandhi būtų D. Grybauskaitės patarėjas“
Jei Mahatma Gandhi būtų prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjas, jis pasakytų: „Nėra pasaulyje žmonių, kurie stipresni už kitus. Yra tik žmonės, kurie galvoja, kad jie stipresni už kitus. Čia ir yra jų problema.“ Nuo savęs dar pridursiu — o jei tokie žmonės atsiduria valdžios viršūnėse, tai yra ir visos tautos problema. Tiesiog primenu, kad tai yra prezidentės viešųjų ryšių deklaruojamo autoriteto M. Gandhi mintis. O štai ir prezidentės netikėti bei netikri žodžiai: „Būkime vieningi ir kelkime sau kuo daugiau bendrų tikslų. Tegul svarbiausias jų visada išlieka laisva Lietuva“, — tarė ji Lietuvos tautai Kovo 11-osios proga. Šūkiai gražūs, bet jei M. Gandhi būtų prezidentės patarėjas, jis turbūt paklaustų: „Mieloji mano ponia, kokiais keliais jūs į tą tikslą eisite ir kokiais būdais jo sieksite?“
V. Uspaskich: „Kas būna, kai išduodamos vertybės“
Pratęsiant Rimvydo Valatkos straipsnį „Ukraina, Lietuva ir praleidusi progą dėl Ukrainos patylėti D. Grybauskaitė“ Ne, nesiruošiu prisiliesti prie jo ypatingų sugebėjimų žurnalistikos srityje, tuo labiau — vertinti straipsnio turinį. Tiesiog noriu pažiūrėti dar ir kitu kampu į tuos, kurie prisitaiko prie politinės konjunktūros, vardan vienadienių savanaudiškų ar reklaminių tikslų išduodami vertybes.
V. Uspaskich pataria žurnalistams rinktis žodžius ir gilintis į faktus, rašant apie Darbo partiją
Komentuodamas žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją, esą Lietuva buvo apjuodinta, kai Europos Tarybos parlamentinės asamblėjos nariams buvo išdalinta medžiaga apie Darbo partijos bylą, šios partijos garbės pirmininkas Viktoras Uspaskich pataria žurnalistams atidžiau rinktis žodžius, rašant tokius straipsnius, mat minėtoje ataskaitoje yra išvardinti tik neginčijami faktai ir nėra jokių Lietuvą juodinančių teiginių. „Niekas nejuodina Lietuvos ir žmonių, o ataskaitoje yra tik išvardinti faktai, kurie buvo ir kurie visiems yra seniai žinomi. Jeigu surasite nors vieną faktą, kuris yra neteisingas, tada galite sakyti, kad yra juodinami žmonės, institucijos arba valstybės..." 
viktoras uspaskich pabego y rusija, viktoras uspaskich tautybė, uspaskichas, viktoro uspaskicho biografija, Viktoras Uspaskichas su dukra and more...
load menu