Poliitikud ja valimised,Vabalt hääletada,Osale Demokraatia,Hääleta Muuda,Online referendum
left right close

Urmas Reinsalu

> Estonia > poliitik > Isamaa ja Res Publica Liit > Urmas Reinsalu
Urmas Reinsalu on valmis oma arvamus, toetada ja hääletada. Hääletus online!
IRL
 
photo Urmas Reinsalu

Urmas Reinsalu - hääletus sest

Eesti poliitik, alates 2012 Erakonna Isamaa ja Res Publica Liit esimees. | An Estonian politician, leader of Union of Pro Patria and Res Publica (IRL).
 NO! Urmas Reinsalu

Urmas Reinsalu - hääletus vastu

Vajuta, kui te ei toeta Urmas Reinsalu. Ütle, miks. | Click, if you do not support Urmas Reinsalu. Say why.

Online election results for "Urmas Reinsalu" in graph.

graph
Graph online : Urmas Reinsalu
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
EST: Urmas Reinsalu (sündinud 22. juunil 1975 Tallinnas) on Eesti poliitik. Alates 28. jaanuarist 2012 Erakonna Isamaa ja Res Publica Liit esimees. President Toomas Hendrik Ilves nimetas Reinsalu kaitseministriks 11. mail 2012, ametisse asus ta ametivande andmisega Riigikogu ees 14. mail 2012. Ta oli Erakond Res Publica liige 1992. aastast ja pärast ühinemist Isamaaliiduga on IRLi liige. Töökäik Justiitsministeeriumi spetsialist 1996–1997 avaliku õiguse valdkonnas Eesti Vabariigi Valitsuse põhiseaduse juriidilise ekspertiisi komisjoni ekspert 1996–1997 Vabariigi Presidendi sisepoliitika nõunik 1997–1998 Vabariigi Presidendi Kantselei direktor 1998–2001 Res Publica poliitiline sekretär ...
hääletus sest33hääletus vastu   Minu arvates Urmas Reinsalu on üsna hea poliitik. Tal on oma toetust!, positive
hääletus sest33hääletus vastu   Olen vastu! Urmas Reinsalu on üsna halb valik. Ma ei ole nõus tema poliitilistest vaadetest., negative
Current preference ratio
hääletus sest Urmas Reinsalu

Reinsalu: eesmärk olgu Soome tulumaksuvaba miinimum...


... 500 eurot kuus Isamaa ja Res Publica (IRL) esimees, kaitseminister Urmas Reinsalu tegi ettepaneku, et tulumaksuvaba miinimum võiks Soome eeskujul tõusta 500 euroni ning selle katteallikaks on majanduskasv. "Meie sotsiaalpoliitika peab olema selline, et tavaline tööd tegev inimene ei peaks lootma mitte toetustele, vaid suudaks oma pere elatada palgast," ütles Reinsalu. Loe lisaks: DELFI (21. jaanuar 2013)


Reinsalu: perevalimised võivad päästa Eesti demograafilise..


... olukorra Kaitseminister Urmas Reinsalu leiab, et Saksamaal välja käidud idee lastele valimisõiguse andmisest võib aidata peatada Eesti rahvastiku vähenemist. "Idee tagapõhi on Saksamaal sama mis Eestis: ka Saksamaa on silmitsi tõsise demograafilise langusega. Seetõttu on perele anda laste eest hääled selge poliitiline võimalus selleks, et lastega perede poliitiline kaal oleks suurem ja nende probleemid oleksid ühiskonnas rohkem teadvustatud," ütles Reinsalu Postimehele. Loe lisaks: ERR Uudised ...


Urmas Reinsalu: Mäletagem vabadussõda


Eile tähistati vaikuseminutiga vabadussõja relvarahu aastapäeva ja mälestati Eesti vabaduse eest võidelnuid. On asju, mida kõik teavad, kuid mida tuleb sellegipoolest ikka ja jälle iseendale ning üksteisele meelde tuletada. Üks sellistest on vabadussõda. Sõda, mis tõi Eestile iseseisvuse ja oli võib-olla tähtsaim psühholoogiline tegur, mis vahepeal kaotatud iseseisvuse pärast pikka pimedust taastada aitas. Loe lisaks: parnupostimees.ee (05.01.2013)


[TOP 4]

> Urmas Reinsalu > News

Vähiliit ja IRL sõlmisid lepingu
Täna allkirjastasin IRL-i esindajana koostöömemeorandumi Eesti Vähiliidu juhatuse esimehe dr. Vahur Valverega. Selle leppe alusel IRL tõstatab vähistarteegia ja südame- veresoonkonnahaiguste ennetamise programmi Riigikogus riiklikult tähtsa küsimusena ning töötab koostöös Vähiliidu ekspertidega välja meetmed vastavate haiguste ennetamiseks. Vajalik on maksupoliitiaks vähendada oluliselt tubaka ja alkoholi tarbimist, suurendada lastetervise programmide osakaalu ning kompenseerida riigieelarvest täiendavalt krooniliste haigete ravimikulu. Dr Valvere sõnul on selline memorandum põhimõtteline positiivne muutus. See memorandum annab tema sõnul kindluse, et kavandatud meetmed viiakse ka ellu. Loodan, et selle memorandumiga ühinevad kõik parlamendierakonnad, sest just südame-veresoonkonna ja pahaloomuliste kasvajate ennetustegevus ja varajane avastamine on inimeste eluea pikendamise huvides otsustav. Leppe tekst on kättesaadav aadressil www.irl.ee
Retseptiravimid kui kuriteokoosseis?
Tänane Aktuaalne Kaamera teatas uudist, et ühe Xanaxi tabletiga naine sai sellega ebaseadusliku piiriületuse eest karistuse. See on küll kurioosne koht seadustes, mis tuleks kiiremas korras ümber vaadata nõnda, et karistuspoliitika teeniks avalikust huvist lähtuvaid eesmärke, mitte ei sanktsioneeriks taolisel moel teadmatuid patsiente. Meie ravimipoliitika siseriiklikult peaks liikuma hoopis avatuse poole nii retseptiravimite kui käsimüügiravimite vallas, et parandada kättesaadavust ja soodustada konkurentsi.Nõnda peaks olema meil tulevikus hoopis võimalik osta ravimeid internetis ning tellida koju posti teel. Nii alaneb ka ravimite hind patsientidele.
Tänud toetuse eest!
Tänu Nõmme ja Mustamäe inimestele toetamast IRl-i kandidaate! Kui 2007 aastal toetas IRL-i 9384, siin neil valimistel kogusime Nõmme-Mustamäel 10188 valija toetuse. Loodame seda usaldust oma tegevusega Riigikogus õigustada. Kõik inimesed, kel on ettepanekuid poliitika kohta või muresid, on teretulnud neist mulle teada andma aadressil urmas.reinsalu@riigikogu.ee.
Usaldage valimispäeval tegusid, mitte sõnu!
Lennart Meri on andnud kaks olulist soovitust, mida pidada silmas neil, kes on kõhklevad ja pole 6.märtsi valimistel oma otsust langetanud. Esiteks, hinnake ennekõike erinevate erakondade ja poliitikute varasemaid tegusid ja alles seejärel programme. Ja teiseks, ärge mõelge valimisotsust tehes mitte niivõrd sellele, milline vaik oleks kasulikum personaalselt teile, vaid mõelge kogu Eesti tulevikule. Kui kõhklete, kas minna valima või mitte, siis kindlasti minge, sest need, kel on teie arusaamadest kardinaalselt erinevad vaated, kasutavad seda õigust kindlasti! 
urmas reinsalu e-mail and more...
load menu