Politikanët dhe zgjedhore, Votojnë në Liria, Të marrin pjesë aktive në Demokraci, Votojnë për Ndryshim, Të referendumit Online
left right close

Tahir Muhedini

> Albania > politikë > Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet > Tahir Muhedini
Tahir Muhedini është e gatshme për mendimin tuaj, dhe mbështetjen e votave. Voto online!
PDIU
 
photo Tahir Muhedini

Tahir Muhedini - votojnë për

Politikan shqiptar. | An Albanian politician, the honorary presient of the Party for Justice, Integration and Unity (PDIU).
 NO! Tahir Muhedini

Tahir Muhedini - votojnë kundër

Kliko, nëse ju nuk e mbështesin Tahir Muhedini. Thuaj pse. | Click, if you do not support Tahir Muhedini. Say why.

Online election results for "Tahir Muhedini" in graph.

graph
Graph online : Tahir Muhedini
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
ENG: Tahir Muhedini is the honorary president of the Party for Justice, Integration and Unity. He won a council seat in the Municipality of Tirana as a result of the 2007 local elections. source Januay 29, 2013 updated: 2013-11-14
votojnë për33votojnë kundër   Sipas mendimit tim Tahir Muhedini është mjaft i mirë politikan. Për shembull, për shkak se ... (nëse kam kërkuar të shkruaj pse, kam shkruar këtu), positive
votojnë për33votojnë kundër   Unë nuk pajtohem. Tahir Muhedini është zgjedhje e keqe. Për shembull, për shkak se ... (nëse kam kërkuar të shkruaj pse, kam shkruar këtu), negative
Current preference ratio
votojnë për Tahir Muhedini

Tahir Muhedini: Parlamenti Evropian hap diskutimin e ...


... çështjes çame Doris Pak: Greqia të lejojë çamët të kthehen në vendlindje. Për herë të parë pas 62 vjetësh, në institucionin më të rëndësishëm evropian, shtrohet për diskutim çështja e komunitetit çam. Madje, çështja çame mbylli dje raundin e 13-të të takimeve Bashkimi Evropian-Shqipëri. Në pikën e axhendës kushtuar minoriteteve, kërkesa e një deputeti greko-qipriot, Demetriu Panajotis, për ...


Muhedini: Dule një racist i vonuar e një antiçam i tërbuar


TIRANE - Partia për Drejtësi dhe Integrim (PDI), Tahir Muhedini reagoi sot pas deklaratave te kreut të Partisë së Bashkimit për të Drejtat e Njeriut (PBDNJ) Vangjel Dule për cështjen Came. Kreu i PDI i cilësoi në një deklaratë për shtyp, pretendimet e Dules si të frymëzuara nga qarqe anti-shqiptare. “Komuniteti çam i organizuar në Partinë për Drejtësi dhe Integrim, por edhe i gjithë opinioni shqiptar ka ndjekur me indinjat prononcimet e Vangjel Dules, Kryetarit të PBDNJ ...


Muhedini: Çështja çame,një tragjedi me përmasat e gjenocidit


Për herë të parë në zgjedhjet e 28 qershorit në Parlamentin e Shqipërisë u zgjodh edhe nje deputet i Partisë për Drejtësi dhe Integrim, parti që mbron interesat e komunitetit çam. Por pas mbledhjes së parlamentit, deputeti i PDI-së Dashamir Tahiri formoi një parti të re, së bashku me deputetin socialist Shpëtim Idrizi. Aktualisht komuniteti çam ka dy parti që përfaqësonjnë të drejtat e saj, Partisë për të Drejtësi dhe Integrim dhe Partia për ...


[TOP 4]

> Tahir Muhedini > News

Vlore Mafia Boss: Dashemir Tahiri trifft sich mit Jo Biden und mit dem Massenmörder: Zani Caushi
Mit den primitivsten Mörder Banden des Zani Caushi, war Dashamir Tahiri der Freund, Partner und Dirigent. Tahiri trifft sich mit  Jo Biden in Washington und ist Millionär und die Bande des Zani Caushi sitzt im Gefängnis seit vielen Jahren. Morde auch an Frauen sind bis 2004 bekannt. Dashamir Tahiri, gilt bei Europol nicht nur als […]
Në kujtim të masakrës çame
67 vjetori i masakrës ndaj popullsisë çame ka mbledhur mijëra shqiptarë të ardhur nga zona të ndryshme brenda dhe jashtë vendit, në një marshim fillimisht në varrezat e Kllogjerit.(UPDATE) Në këtë pike u përkujtuan 2600 çamë të cilët humbën jetën nga etja dhe uria të përzënë nga tokat e tyre prej ushtrisë greke. Më pas […]
Vlore Mafia Boss: Dashemir Tahiri trifft sich mit Jo Biden und mit dem Massenmörder: Zani Caushi
Mit den primitivsten Mörder Banden des Zani Caushi, war Dashamir Tahiri der Freund, Partner und Dirigent. Tahiri trifft sich mit  Jo Biden in Washington und ist Millionär und die Bande des Zani Caushi sitzt im Gefängnis seit vielen Jahren. Morde auch an Frauen sind bis 2004 bekannt. Dashamir Tahiri, gilt bei Europol nicht nur als […]
Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët
Kanë parë t’u çnderohen dhe t’u shpohet barku me thikë grave, motrave dhe vajzave të tyre. Vetë janë tredhur, ndërsa për ushqim u është servirur me dhunë mishi i fëmijëve të pjekur në furrë. Të pjekur, teksa përpëliteshin të gjallë mes flakëve!Kjo është Çamëria 1944 dhe çfarë do të lexoni më poshtë është gjithçka që […] 
tahir muhedini now, tahirmuhedini, tahir muhedini mosha, tahir muhedini kryetar i pdiu and more...
load menu