Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

> Estonia > Parties > Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Sotsiaaldemokraatlik Erakond is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
 
photo  SDE

SDE - for

Sotsiaaldemokraatlik Erakond (SDE) on Eesti erakond. | The Social Democratic Party is a social-democratic political party in Estonia.
 NO! SDE

SDE - against

Vajuta, kui te ei toeta Sotsiaaldemokraatlik Erakond. Ütle, miks. | Click, if you do not support the Social Democratic Party. Say why.

Online election results for "SDE" in graph.

graph
Graph online : Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Sotsiaaldemokraatlik Erakond >

News

16.oktoober 2010 – suur otsuste tegemise aeg
Paljude jaoks on ilmselt 16.oktoober üks üsna tavaline päev. Mõni peab Tallinnas erakonna üldkogu, mõni jälgib seda kodus interneti vahendusel (liveTweet), mõnele jätab see teema üldse külmaks. Räägin siin Sotsiaaldemokraatliku erakonna üldkogust. 16.oktoobril toimub üldkogu, kus otsustatakse, kuidas minnakse vastu 06.märtsil 2011 toimuvatele Riigikogu valimistele. Sisuliselt ju pannakse paika seal ka peaministrikandidaat. Esimehe kandidaate oli … Continue reading »
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimehe pöördumine Eesti rahva poole
Valga linn ei võidaks linnapea umbusaldamisega
Mulle tuli paraja üllatusena, kui lugesin Valgamaalasest uudist opositsiooni plaanist umbusaldada Valga linnapead Kalev Härki, kes pole ametis saanud olla veel aastatki. Opositsiooni väitel on linnapea selline mees, keda huvitab ainult erakonna ja iseenda huvid. Lisaks sellele on linnapea Kalev Härk teinud tema sõnutsi palju kurja opositsiooni erakondadesse kuuluvatele linnavalitsuse töötajatele. Kui uskuda nüüd täielikult … Continue reading »
Ma jätkan loomulikult!
Nädal on möödas ja Sotsiaaldemokraatlik Erakond tegi minu arvates kõige õigema otsuse, mis antud hetkel teha sai. Erakonna esimeheks valiti kogenud noorpoliitik Sven Mikser. Jõudu jaksu talle tema töös! See otsus tuli kindlalt ning tänu sellele tuli laupäeva pärastlõunal ka minu poolt väga kindel otsus – jätkan noorsotsina ja ennekõige sotsiaaldemokraadina. Jõudu ja jaksu olla … Continue reading » 
sde eesti, eesti erakondade ideoloogiad and more...
load menu