Politiķi un Vēlēšanas, Balsot brīvība, Aktīvi piedalīties Demokrātijas, Balsot par Izmaiņām, Online referendums
left right close

Solvita Āboltiņa

> Latvia > politiķis > Vienotība > Solvita Āboltiņa
Solvita Āboltiņa ir gatavs savu viedokli, atbalstīt un balsot. Balsojums online!
Vienotība
 
photo Solvita Āboltiņa

Solvita Āboltiņa - balsot par

Latviešu juriste un politiķe, šobrīd Saeimas priekšsēdētāja un partijas "Vienotība" valdes priekšsēdētāja. | A Latvian politician.
 NO! Solvita Āboltiņa

Solvita Āboltiņa - balsot pret

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Solvita Āboltiņa. Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Solvita Āboltiņa" in graph.

graph
Graph online : Solvita Āboltiņa
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
LAV: Solvita Āboltiņa (agrāk Solvita Mellupe; dzimusi 1963.gada 19.februārī Rīgā) ir latviešu juriste un politiķe, vairāku Saeimu deputāte, šobrīd Saeimas priekšsēdētāja un partijas "Vienotība" valdes priekšsēdētāja. Bijusi tieslietu ministre (2004—2006). Politiskā darbība Politikā darbojas kopš 2001. gada. Iesaistījusies "Jaunajā laikā" kopš partijas pirmsākumiem, ir tās programmas sadaļu "Korupcijas apkarošana" un "Tiesību aizsardzības sistēma" izstrādes darba grupu vadītāja. Netika ievēlēta 8. Saeimā, bet ieņēma deputātes vietu uz laiku Ingunas Rībenas vietā. Bijusi 8. Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāja, Eiropas lietu komisijas locekle. No 2004. līdz 2006. gadam ...
balsot par33balsot pret   Manuprāt Solvita Āboltiņa ir diezgan labs politiķis. Piemēram, jo ... (ja es gribēju rakstīt, kāpēc es uzrakstīju to šeit), positive
balsot par33balsot pret   Es nepiekrītu. Solvita Āboltiņa ir slikta izvēle. Piemēram, jo ... (ja es gribēju rakstīt, kāpēc es uzrakstīju to šeit), negative
Current preference ratio
balsot par Solvita Āboltiņa

Solvita Āboltiņa pasniegs piemiņas zīmes barikāžu ...


... dalībniekiem Jelgavā Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa ceturtdien, 9.jūnijā, Latvijas neatkarības aizstāvjiem Jelgavā pasniegs 1991.gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīmes. Saeimas priekšsēdētāja kopā ar 1991.gada barikāžu muzeja direktoru Renāru Zaļo apbalvojumus pasniegs 40 Jelgavas pilsētas un Ozolnieku novada iedzīvotājiem vai viņu tuviniekiem. Lasīt vairāk: lv.Nykom.com (8 jūnijs, 2011)


Āboltiņa: ar SC ir jārunā, nedrīkst pieļaut Kalvīša kļūdu


Apvienības "Vienotība" pārstāve Solvita Āboltiņa uzsver, ka jaunās valdības veidošanas procesā noteikti būtu jārunā arī "Saskaņas centru" un nedrīkst pieļaut Aigara Kalvīša valdības kļūdu. Kalvīša laikā parlaments tika sadalīts divās karojošās nometnēs. Svētdienas rītā intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" Āboltiņa sacīja: "Ar ""Saskaņas centru" ir jārunā". Viņa arī norādīja, ka plānots runāt arī ar apvienības "Par labu Latviju" pārstāvjiem, taču netieši norādīja, ka šīs apvienības ...


Solvita Āboltiņa oficiāli iecelta par tautas ...


...tiesību likvidatori Fakts no Āboltiņas valsts amatpersonas deklarācijas: 2. Citi amati, kurus deklarācijas iesniedzējs ieņem papildus valsts amatpersonas amatam (t.sk. amati biedrībās, nodibinājumos, politiskajās, reliģiskajās organizācijās un arodbiedrībās), un citi darbi, kurus deklarācijas iesniedzējs strādā, kā arī informācija par uzņēmuma līgumiem vai pilnvarojumiem, kuros noteiktās saistības tas pilda Likvidatore "Par tautas tiesībām" 40008129378 Latvija, Rīga, Arsenāla 3 Avots: Diena.lv (18. septembris 2010)


[TOP 4]

> Solvita Āboltiņa > News

Prokuratūra iesniedz protestu par Liepājas tiesas spriedumu pedofilu lietā - Lsm.lv
Lsm.lvProkuratūra iesniedz protestu par Liepājas tiesas spriedumu pedofilu lietāLsm.lvSolvita Āboltiņa (“Vienotība”) pārmeta ministram, ka nav skaidrs, ko Tieslietu ministrija piedāvā parlamentam sistēmiskiem risinājumiem, lai situāciju mainītu. Likumi paredz diezgan bargus sodus, bet ir problēmas ar piemērošanu. Jau vēstīts, ka 13 ...and more »
Deputāti kritizē tieslietu ministru saistībā ar Liepājas pedofilu lietu - Apollo.lv
Neatkarīgā Rīta AvīzeDeputāti kritizē tieslietu ministru saistībā ar Liepājas pedofilu lietuApollo.lv«Vienotības» Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa pauda, ka saskaņā ar Satversmi tiesa ir neatkarīga tiesas spriešanā, bet likumdevēja un izpildvaras uzdevums ir uzraudzīt, kā tiek ievērotas sabiedrības intereses. «Ne pirmo reizi ir secinājums, ...Par pavešanu netiklībā šogad notiesātas 37 personasDELFI.lvall 10 news articles »
Āboltiņa: Saukli «krievi nāk» nomainījis «bēgļi nāk» - TVNET
DELFI.lvĀboltiņa: Saukli «krievi nāk» nomainījis «bēgļi nāk»TVNET«Ļoti biedē tas, ka šobrīd «Visu Latvijai!»-»Tēvzemei un brīvībai»/LNNK (VL-TB/LNNK) ir atradusi jaunu ienaidnieku - ja mums visu laiku bija «krievi nāk», tad tagad mums «bēgļi nāk»,» tā «Vienotības» vadītāja Solvita Āboltiņa «LNT Ziņām» komentēja ...Saukli 'krievi nāk' nomainījis 'bēgļi nāk', satraucas ĀboltiņaDELFI.lvall 3 news articles »
Rasma Kārkliņa: Kā saprast Solvitas Āboltiņas varas manevrus? - DELFI.lv
DELFI.lvRasma Kārkliņa: Kā saprast Solvitas Āboltiņas varas manevrus?DELFI.lvSkatoties uz nesenām politiskām varas spēlēm un to paredzamo attīstību nākamajos mēnešos, jājautā: kurp ej, Solvita? Nav šaubu, ka Solvita Āboltiņa ir ļoti izveicīga politiķe ar skaidriem mērķiem, bet kas tieši tie šobrīd ir? Uz ko tieši "Vienotības ...and more » 
solvita ābotliņa dzimusi, solvita āboltina, solvita aboltina dzimusi, solvita āboltiņa bērnībā, solvita aboltina, Solvita Aboltina, Солвита Аболтиня, солвита меллупе биография and more...
load menu