Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Solvita Āboltiņa

> Latvia > Politicians > Vienotība > Solvita Āboltiņa
Solvita Āboltiņa is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
Vienotība
 
photo Solvita Āboltiņa

Solvita Āboltiņa - for

Latviešu juriste un politiķe, šobrīd Saeimas priekšsēdētāja un partijas "Vienotība" valdes priekšsēdētāja. | A Latvian politician.
 NO! Solvita Āboltiņa

Solvita Āboltiņa - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Solvita Āboltiņa. Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Solvita Āboltiņa" in graph.

graph
Graph online : Solvita Āboltiņa
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Solvita Āboltiņa >

News

Āboltiņa: «Vienotība» neatteiksies no SM un varētu pieteikt pretenzijas uz TM - Apollo.lv
Apollo.lvĀboltiņa: «Vienotība» neatteiksies no SM un varētu pieteikt pretenzijas uz TMApollo.lv“»Vienotības» vārdā varu teikt, ka mēs neesam teikuši, ka mēs kaut kādā veidā atsakāmies no SM, kategoriski un stingri mēs uzstāsim uz to, kas vēl aizkulisēs virmo, ka mums ir jānomaina ārlietu ministrs,» teica Āboltiņa. Viņa neredzot ne mazākā pamata ...Āboltiņa: «Vienotība» ir ļoti sašķelta un «iekšējā opozīcija» ir kā separātistiLsm.lvĀboltiņa: neatteiksimies no SM un varētu pieprasīt arī TMLatvijas Avīzeall 5 news articles »
Rasnačs: Āboltiņa ir sevi uzdzinusi kokā, bet viņas lielākā problēma šobrīd ir tikt lejā - Apollo.lv
Apollo.lvRasnačs: Āboltiņa ir sevi uzdzinusi kokā, bet viņas lielākā problēma šobrīd ir tikt lejāApollo.lvSolvita Āboltiņa ir sevi uzdzinusi kokā, bet viņas lielākā problēma šobrīd ir tikt no tā lejā, komentējot «Vienotības» līderes pausto partijas vēlmi mainīt Tieslietu ministrijas (TM) vadību, aģentūrai BNS sacīja tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs ...Gatavojoties sarunām par dalību Kučinska valdībā, «Vienotība» jau velk «sarkanās līnijas»Lsm.lvĀboltiņa velk sarkanās līnijas cīņā par TM; kolēģi no citām partijām šādu attieksmi kritizēRīgas Apriņķa AvīzeĀboltiņa: TM pārraudzību var pieskaitīt pie «Vienotības» «sarkanajām līnijām»TVNET.lvLatvijas Avīze -Neatkarīgā Rīta Avīze -DELFI.lvall 42 news articles »
Kaimiņš: Āboltiņa ir Latvijas politikas negods; Saeimā «notiek mahinācijas» - Apollo.lv
Apollo.lvKaimiņš: Āboltiņa ir Latvijas politikas negods; Saeimā «notiek mahinācijas»Apollo.lvSarunās » Vienotību» pārstāvēs partijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Saeimas deputāti Ilze Viņķele un Kārlis Šadurskis, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, finanšu ministrs Jānis Reirs, partijas ģenerālsekretārs Artis Kampars, partijas valdes ...and more »
President nominates Māris Kučinskis as Prime Minister - Public broadcasting of Latvia
Public broadcasting of LatviaPresident nominates Māris Kučinskis as Prime MinisterPublic broadcasting of LatviaThe head of Unity Solvita Aboltina has said, according to LETA, that her party isn't likely to support a Greens PM candidate. Coalition parties also have to come to an agreement about the makeup of the new government and candidates for the posts of ... 
solvita aboltiņa, aboltina solvita, Солвита Аболтиня, Solvita āboltiņa, Solvita Āboltiņa биография and more...
load menu