Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Solvita Āboltiņa

> Latvia > Politicians > Vienotība > Solvita Āboltiņa
Solvita Āboltiņa is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
Vienotība
 
photo Solvita Āboltiņa

Solvita Āboltiņa - for

Latviešu juriste un politiķe, šobrīd Saeimas priekšsēdētāja un partijas "Vienotība" valdes priekšsēdētāja. | A Latvian politician.
 NO! Solvita Āboltiņa

Solvita Āboltiņa - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Solvita Āboltiņa. Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Solvita Āboltiņa" in graph.

graph
Graph online : Solvita Āboltiņa
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Solvita Āboltiņa >

News

Prokuratūra iesniedz protestu par Liepājas tiesas spriedumu pedofilu lietā - Lsm.lv
Lsm.lvProkuratūra iesniedz protestu par Liepājas tiesas spriedumu pedofilu lietāLsm.lvSolvita Āboltiņa (“Vienotība”) pārmeta ministram, ka nav skaidrs, ko Tieslietu ministrija piedāvā parlamentam sistēmiskiem risinājumiem, lai situāciju mainītu. Likumi paredz diezgan bargus sodus, bet ir problēmas ar piemērošanu. Jau vēstīts, ka 13 ...and more »
Rasma Kārkliņa: Kā saprast Solvitas Āboltiņas varas manevrus? - DELFI.lv
DELFI.lvRasma Kārkliņa: Kā saprast Solvitas Āboltiņas varas manevrus?DELFI.lvSkatoties uz nesenām politiskām varas spēlēm un to paredzamo attīstību nākamajos mēnešos, jājautā: kurp ej, Solvita? Nav šaubu, ka Solvita Āboltiņa ir ļoti izveicīga politiķe ar skaidriem mērķiem, bet kas tieši tie šobrīd ir? Uz ko tieši "Vienotības ...and more »
Deputāti kritizē tieslietu ministru saistībā ar Liepājas pedofilu lietu - Apollo.lv
Neatkarīgā Rīta AvīzeDeputāti kritizē tieslietu ministru saistībā ar Liepājas pedofilu lietuApollo.lv«Vienotības» Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa pauda, ka saskaņā ar Satversmi tiesa ir neatkarīga tiesas spriešanā, bet likumdevēja un izpildvaras uzdevums ir uzraudzīt, kā tiek ievērotas sabiedrības intereses. «Ne pirmo reizi ir secinājums, ...Par pavešanu netiklībā šogad notiesātas 37 personasDELFI.lvall 10 news articles »
Āboltiņa: Saukli «krievi nāk» nomainījis «bēgļi nāk» - TVNET
DELFI.lvĀboltiņa: Saukli «krievi nāk» nomainījis «bēgļi nāk»TVNET«Ļoti biedē tas, ka šobrīd «Visu Latvijai!»-»Tēvzemei un brīvībai»/LNNK (VL-TB/LNNK) ir atradusi jaunu ienaidnieku - ja mums visu laiku bija «krievi nāk», tad tagad mums «bēgļi nāk»,» tā «Vienotības» vadītāja Solvita Āboltiņa «LNT Ziņām» komentēja ...Saukli 'krievi nāk' nomainījis 'bēgļi nāk', satraucas ĀboltiņaDELFI.lvall 3 news articles » 
solvita ābotliņa dzimusi, solvita āboltina, solvita aboltina dzimusi, solvita āboltiņa bērnībā, solvita aboltina, Solvita Aboltina, Солвита Аболтиня, солвита меллупе биография and more...
load menu