Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Solvita Āboltiņa

> Latvia > Politicians > Vienotība > Solvita Āboltiņa
Solvita Āboltiņa is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
Vienotība
 
photo Solvita Āboltiņa

Solvita Āboltiņa - for

Latviešu juriste un politiķe, šobrīd Saeimas priekšsēdētāja un partijas "Vienotība" valdes priekšsēdētāja. | A Latvian politician.
 NO! Solvita Āboltiņa

Solvita Āboltiņa - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Solvita Āboltiņa. Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Solvita Āboltiņa" in graph.

graph
Graph online : Solvita Āboltiņa
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Solvita Āboltiņa >

News

Solvita Āboltiņa: Ilūziju vairs nav - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeSolvita Āboltiņa: Ilūziju vairs navNeatkarīgā Rīta AvīzeIntervija ar Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu (Vienotība) par konkurenci ar mazpartijām un Saskaņas centru, par attieksmi pret Ukrainu un Krievijas embargo. – Saeimas vēlēšanām gatavojas vairākas jaunas partijas. Viena no tām – Šlesera partija ...and more »
Rinkēvičs: spēcīgas Valsts prezidenta amata kandidātes - Āboltiņa un Kalniete - TVNET
Rinkēvičs: spēcīgas Valsts prezidenta amata kandidātes - Āboltiņa un KalnieteTVNETIntervijā žurnālam «Ir» Rinkēvičs neizslēdza iespēju, ka «Vienotība» virzīs savu prezidenta amata kandidātu, jo partijas rindās ir pietiekami daudz spēcīgu kandidātu, tādējādi norādot, ka labākie varētu būt Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un ...and more »
Melu detektors: Vai Jānis Reirs un Solvita Āboltiņa saka taisnību? - Lsm.lv
Melu detektors: Vai Jānis Reirs un Solvita Āboltiņa saka taisnību?Lsm.lvDivi “Vienotības” līderi - Solvita Āboltiņa un Jānis Reirs - nonākuši pretrunā par Latvijas eksporta datiem uz Krieviju finanšu krīzes laikā 1998.gadā, ar kuru mēdz vilkt paralēles pašlaik, kad Krievija noteikusi sankcijas. Reirs norāda, ka tolaik uz ...and more »
Nationalsts' proposal to suspend issuing residence permits to Russians ... - The Baltic Course
The Baltic CourseNationalsts' proposal to suspend issuing residence permits to Russians ...The Baltic CourseSaeima decided today to reject the amendments to the Immigration Law proposed by All for Latvia! – For Fatherland and Freedom/LNNK (VL-TB/LNK), stipulating that in order to prevent threat to national security, the government has to suspend issuing ...and more » 
solvita āboltiņa bērnībā, solvita aboltiņa, solvitas āboltiņas dvīņi, solvita aboltina dzimusi, solvita aboltina, Solvita Āboltiņa (agrāk Solvita Mellupe;, solvita mellupe bērnība and more...
load menu