Politikanët dhe zgjedhore, Votojnë në Liria, Të marrin pjesë aktive në Demokraci, Votojnë për Ndryshim, Të referendumit Online
left right close

Situata politike në Shqipëri

> Albania > ngjarje > Situata politike në Shqipëri
Situata politike në Shqipëri është e gatshme për mendimin tuaj, dhe mbështetjen e votave. Voto online!
Pozitivisht
 
Negativ
photo Situata politike - e kënaqur

Situata politike - e kënaqur

Kliko, nëse ju jeni të kënaqur me situatën politike në Shqipëri. Thuaj pse! / Satisfied with the political situation in the Albania. Say why!
Situata politike - të pakënaqur

Situata politike - të pakënaqur

Kliko, nëse ju jeni të pakënaqur me gjendjen politike në Shqipëri. Thuaj pse! / Dissatisfied with the political situation in the Albania. Say why!

Online election results for "Situata politike - e kënaqur" in graph.

graph
Graph online : Situata politike në Shqipëri
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
TBD
votojnë për33votojnë kundër   Unë jam i kënaqur me situatën politike në Shqipëri. Nuk ka arsye të hezitoni. Për shembull, për shkak se... (nëse kam kërkuar të shkruaj pse, kam shkruar këtu), positive
votojnë për33votojnë kundër   Unë jam i pakënaqur me gjendjen politike në Shqipëri. Për shembull, për shkak se... (nëse kam kërkuar të shkruaj pse, kam shkruar këtu), negative
Current preference ratio
votojnë për Situata politike - e kënaqur

Situata politike në Shqipëri


HIPOKRIZISE POLITIKE PO I VJEN FUNDI! Vellezer dhe motra! Situata në të cilën po kalojmë sot ne shqiptarët e hapësirës mbaretnike, si popull i ndarë me dhunë që nga Konferenca e Londrës e deri më sot, nuk mund të na lë indiferent, nuk mund të mos na shtyjë të mobilizohemi përballë zhvillimeve të fundit në Luginën e Preshevës; në këto copëza të "zhvatura"nga lordët e kohës, dhe në veriun e Kosovës, që është edhe pasojë ...


[TOP 4]

> Situata politike në Shqipëri > News

Berisha: Sulmi me bombë, akt terrorist ndaj kreut të PD në Pogradec
Tirane – Ish-kryeministri Sali Berisha ka dënuar sulmin me granatë në banesën e kryetarit të Pd në Pogradec. “Akt i shemtuar terrorist ndaj Kryetarit te PD te Pogradecit dhe familjes se tij”, shkruan Berisha në lidhje me ngjarjen. Sipas tij, mbreme naten vone, nje dore e zeze terroriste vendosi nje granate te fuqishme ne pragun [...]
Topalli: Flasin vetem per histori suksesi! Po na fyejne inteligjencen!
Ish-Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli komentoi serish brenda te njejtes dite veprimet e qeverise dhe konkretisht u ndal ne deklarimin e drejtoreshes se doganave per realizimin e planit me tejkalim. Komenti i plote i zonjes Topalli:  Neser do degjojme nje histori tjeter “suksesi”!!! Dje Rama foli per “suksesin “ ne vendosjen e rendit e sigurise [...]
Ali Ahmeti: Flamuri shqiptar s`duhet të pengohet nga askush në Maqedoni
Në Maqedoni manifestimi qendror për shënimin e 101 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë dhe ditës së flamurit u mbajt në Zajaz të Kërçovës ku u inaugurua qendra përkujtimore ‘Nëna Shqiptare’ Ndryshe nga qytetet tjera në Kërçovë më pak festë e më shumë përkujtim për viktimat e gjenocidit të një shekulli më parë. Qendra përkujtimore në [...]
Brace: Berisha e Basha, miting aty ku vrane kater qytetare te pafajshem
Deputeti socialist Erjon Brace permes nje komenti ne rrjetin social Facebook eshte ndalur tek paralajmerimi i opozites per zhvillimin e nje mitingu ne bulevardin kryesor perpara godines se Keshillit te Ministrave. Mesazhi i plote i deputetit Brace: Po degjoj e lexoj klithmat e Lulezim Bashes. Lulezim Basha, Sali Berisha para tij therrasin shqiptaret ne: MITING [...] 
marketingu ne politike, shqiperia politike, sondagepolitike ne shqiperi, www situata aktuele ne shqiperi, sondage ne shqiperi, situata ne shqiperi, situata politike ne botë and more...
load menu