Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Roberts Zīle

> Latvia > Politicians > Nacionālā apvienība > Roberts Zīle
Roberts Zīle is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
NA
 
photo Roberts Zīle

Roberts Zīle - for

Latvijas politiķis un ekonomists. | A Latvian economist and politician. A member of the European Parliament for the National Alliance (NA).
 NO! Roberts Zīle

Roberts Zīle - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Roberts Zīle. Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Roberts Zīle" in graph.

graph
Graph online : Roberts Zīle
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Roberts Zīle >

News

Roberts Zīle: Jaunajai ES dzelzceļa likumdošanai jānodrošina starpvalstu ... - LETA (Paziņojums presei)
Roberts Zīle: Jaunajai ES dzelzceļa likumdošanai jānodrošina starpvalstu ...LETA (Paziņojums presei)Eiropas Parlamenta deputāts, ziņotājs par paketē ietilpstošo Eiropas Dzelzceļa aģentūras regulu Roberts Zīle atzīst, ka ceturtās dzelzceļa paketes atbalstīšana Parlamenta plenārsesijā ir ievērojams solis uz priekšu dzelzceļa transporta attīstībā ES.and more »
Zīle: Eiropas Savienība ārpolitiski ir vāja - Mixnews.lv
Mixnews.lvZīle: Eiropas Savienība ārpolitiski ir vājaMixnews.lvZīle: Eiropas Savienība ārpolitiski ir vāja. Patlaban Eiropas Savienība (ES) ārpolitiski ir diezgan vāja un tas nozīmē lielākus riskus no Krievijas puses, diskusijā "Rietumu Radio" sacīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Roberts Zīle (VL-TB/LNNK). "Mēs ...Brīvā darbaspēka kustība apdraudot nabadzīgāku valstu attīstībuApollo.lvall 6 news articles »
Roberts Zīle: Eirāzijas savienībā 'uzņem' vairs tikai ar tankiem - DELFI.lv
Roberts Zīle: Eirāzijas savienībā 'uzņem' vairs tikai ar tankiemDELFI.lvRoberts Zīle: Eirāzijas savienībā 'uzņem' vairs tikai ar tankiem. (16) · Follow @delfilv. Roberts Zīle, Eiropas Parlamenta deputāts. 06. marts 2014 00:02. Roberts Zīle: Eirāzijas savienībā 'uzņem' vairs tikai ar tankiem. Foto: LETA. Krievijas armijas ...
Roberts Zīle aicina mediķu arodbiedrību aktīvi izmantot ES sniegtās iespējas - LETA (Paziņojums presei)
Roberts Zīle aicina mediķu arodbiedrību aktīvi izmantot ES sniegtās iespējasLETA (Paziņojums presei)Kā uzsver Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle, "šī programma ir viens no ES līmeņa instrumentiem veselības aprūpes nozares finansēšanai, un ir ļoti būtiski, lai Latvija to mācētu prasmīgi izmantot. Es īpaši gribētu aicināt pievērst šai programmai ... 
, roberts zile biography and more...
load menu