Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Roberts Zīle

> Latvia > Politicians > Nacionālā apvienība > Roberts Zīle
Roberts Zīle is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
NA
 
photo Roberts Zīle

Roberts Zīle - for

Latvijas politiķis un ekonomists. | A Latvian economist and politician. A member of the European Parliament for the National Alliance (NA).
 NO! Roberts Zīle

Roberts Zīle - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Roberts Zīle. Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Roberts Zīle" in graph.

graph
Graph online : Roberts Zīle
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Roberts Zīle >

News

Mazs un drosmīgs solis Rinkēvičam, liels solis Latvijai - TVNET
Mazs un drosmīgs solis Rinkēvičam, liels solis LatvijaiTVNETRoberts Zīle no Nacionālās apvienības un Inese Vaidere, Kārlis Šadurskis no Vienotības balsoja pret. Taču arī par balsojusī Sandra Kalniete EP priekšvēlēšanu debatēs demonstrēja svelmojošu dubultmorāli, pievienojoties Robertam Zīlem un taisnojoties, ...
Godmanis: «Citadeles» pārdošanas cena ir pārāk zema - Lsm.lv
Lsm.lvGodmanis: «Citadeles» pārdošanas cena ir pārāk zemaLsm.lvEiropas Parlamenta deputāts no Nacionālās apvienības Roberts Zīle savukārt pauda, ka „mums bija saruna ar Eiropas Komisijas valsts atbalsta un konkurences uzraudzības ierēdni, tātad cilvēku, kurš arī Latvijas gadījumā ir iesaistīts uzraudzībā”. „Viņa ...
Zīle prasīs balsojumu par slovēnietes Bulcas atbilstību piedāvātajam EK portfelim - Lsm.lv
Lsm.lvZīle prasīs balsojumu par slovēnietes Bulcas atbilstību piedāvātajam EK portfelimLsm.lvTaču izskatās, ka process nevedīsies vis tik gludi, jo deputāts no Latvijas Roberts Zīle ir nolēmis rosināt balsojumu par Bulcas atbilstību portfelim. Slovēniete Violeta Bulca pretendē uz transporta komisāres portfeli un slovākam Marošam Ševčovičam ...and more »
«Citadeles» pārdošanas darījumu cer noslēgt tuvāko nedēļu laikā - Lsm.lv
Lsm.lv«Citadeles» pārdošanas darījumu cer noslēgt tuvāko nedēļu laikāLsm.lvNacionālās apvienības valdes loceklis, Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle gan uzsvēra, ka nav pamata uzskatīt, ka Eiropas Komisija tad rīkotos pretēji Latvijas valsts interesēm. ”Mums bija kādu laiku atpakaļ ar dažiem frakcijas deputātiem ...and more » 
, roberts zile biography and more...
load menu