Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Roberts Zīle

> Latvia > Politicians > Nacionālā apvienība > Roberts Zīle
Roberts Zīle is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
NA
 
photo Roberts Zīle

Roberts Zīle - for

Latvijas politiķis un ekonomists. | A Latvian economist and politician. A member of the European Parliament for the National Alliance (NA).
 NO! Roberts Zīle

Roberts Zīle - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Roberts Zīle. Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Roberts Zīle" in graph.

graph
Graph online : Roberts Zīle
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Roberts Zīle >

News

Roberts Zīle: jābeidz ēst no rokas Krievijai - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeRoberts Zīle: jābeidz ēst no rokas KrievijaiNeatkarīgā Rīta AvīzeIntervija ar Robertu Zīli (Nacionālā apvienība) – par NA izredzēm Saeimas vēlēšanās, par Krievijas ietekmi Latvijas attīstībā, par Jauno vilni un Citadeli. – Kā vērtējat Nacionālās apvienības (NA) startu Eiroparlamenta vēlēšanās? Droši vien bija cerēts ...and more »
LSM Intervija. Zīle: Uzskatīt, ka Krievija ir stratēģiski svarīgs partneris, ir kļūda - Lsm.lv
LSM Intervija. Zīle: Uzskatīt, ka Krievija ir stratēģiski svarīgs partneris, ir kļūdaLsm.lvRoberts Zīle (R.Z) – šajās vēlēšanās nestartē, taču ir izvirzīts kā Nacionālās apvienības premjera amata kandidāts. Šogad vienās vēlēšanās jau uzvarējis un atkārtoti kļuva par Eiropas Parlamenta deputātu. Ir Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs, ...
NA valdē ievēl Helmani, Zīli, Rasnaču, Holmu, Zeltītu un Iesalnieku - Apollo.lv
NA valdē ievēl Helmani, Zīli, Rasnaču, Holmu, Zeltītu un IesalniekuApollo.lvNacionālās apvienības (NA) valdē ievēlēts Egils Helmanis, Dzintars Rasnačs, Ieva Holma, Jānis Iesalnieks, Roberts Zīle un Raivis Zeltīts, aģentūra BNS uzzināja sestdien Ogrē notiekošajā NA kongresā. NA valdē ievēl Helmani, Zīli, Rasnaču, Holmu, Zeltītu ...and more »
Latvijas U-20 hokeja izlase zaudē ļoti svarīgā spēlē - TVNET
Latvijas U-20 hokeja izlase zaudē ļoti svarīgā spēlēTVNETAizsargi: Kristaps Roberts Zīle, Ralfs Grīnbergs, Kārlis Čukste (visi - «Rīga»), Romāns Ņekļudovs (Kišiņevas «Platina», MHL/Moldova), Maksims Ponomarenko («Lorenskog», Norvēģija), Kristiāns Rubīns («Vasteras», Zviedrija), Jānis Jaks (Minesotas ...and more » 
, roberts zile biography and more...
load menu