Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Roberts Zīle

> Latvia > Politicians > Nacionālā apvienība > Roberts Zīle
Roberts Zīle is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
NA
 
photo Roberts Zīle

Roberts Zīle - for

Latvijas politiķis un ekonomists. | A Latvian economist and politician. A member of the European Parliament for the National Alliance (NA).
 NO! Roberts Zīle

Roberts Zīle - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Roberts Zīle. Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Roberts Zīle" in graph.

graph
Graph online : Roberts Zīle
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Roberts Zīle >

News

Cīņa starp ātro kredītu regulēšanu un Latvijas sportistu finansiālo atbalstu - TVNET
Cīņa starp ātro kredītu regulēšanu un Latvijas sportistu finansiālo atbalstuTVNETRunājot par sportistu finansiālo atbalstu, Roberts Zīle komentē: «Šī situācija ir nepatīkama, un ir skaidrs, ka Latvijas sabiedrībai ir lepnums par saviem sportistiem, bet šis nav tas gadījums, kas veicina šo lepnumu. Šo ātro kreditētāju nauda, manā ...
Zīle: Bēgļu kvotu ieviešana ir bīstams risinājums imigrācijas problēmām Eiropā - TVNET
Lsm.lvZīle: Bēgļu kvotu ieviešana ir bīstams risinājums imigrācijas problēmām EiropāTVNETKā norāda Zīle, Latvijā un citās Austrumeiropas valstīs ir jūtams Kremļa īstenotais informatīvais karš un šādu kvotu ieviešana radītu iemeslu kritizēt Latviju par iestāšanos «nepareizajā savienībā» un tās valdību par nespēju pasargāt Latvijas ...Zīle: NA aizvien pastāv uz Levita kandidatūru Valsts prezidenta amatamLsm.lvBēgļu kvotu ieviešana ir bīstams risinājums imigrācijas problēmām Eiropā ...DELFI.lvall 5 news articles »
Zīle: migrantu uzņemšanas kvotas var radīt politiskus riskus Latvijai un Baltijai - TVNET
Zīle: migrantu uzņemšanas kvotas var radīt politiskus riskus Latvijai un BaltijaiTVNET«Ņemot vērā mums labi zināmo un jūtamo Kremļa propagandu, Krievijai būs ļoti izdevīgi norādīt, ka, lūk, jums bija problēmas ar jūsu pašu krieviem, bet tagad Eiropas Savienība jums uzspiedīs saņemt āfrikāņus,» norāda Zīle. Deputāts uzskata, ka Krievijā ...and more »
Nepatīkams ir uzskats, ka prezidenta amats pienākas ZZS, saka Zīle - Apollo.lv
Nepatīkams ir uzskats, ka prezidenta amats pienākas ZZS, saka ZīleApollo.lvZīle pauda atzinību iespējamajam ZZS prezidenta amata kandidātam Raimondam Vējonim, norādot uz viņa sasniegumiem aizsardzības ministra amatā. Vienlaikus Zīle akcentēja, ka NA, visticamāk, virzīs pati savu kandidātu Valsts prezidenta amatam ... 
, roberts zile biography and more...
load menu