Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Roberts Zīle

> Latvia > Politicians > Nacionālā apvienība > Roberts Zīle
Roberts Zīle is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
NA
 
photo Roberts Zīle

Roberts Zīle - for

Latvijas politiķis un ekonomists. | A Latvian economist and politician. A member of the European Parliament for the National Alliance (NA).
 NO! Roberts Zīle

Roberts Zīle - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Roberts Zīle. Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Roberts Zīle" in graph.

graph
Graph online : Roberts Zīle
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Roberts Zīle >

News

Zīle: Balsojuma rezultāts par EP prezidentu ir apliecinājums iepriekš norunātiem ... - TVNET
Zīle: Balsojuma rezultāts par EP prezidentu ir apliecinājums iepriekš norunātiem ...TVNETBalsojuma rezultāts par Eiropas Parlamenta (EP) prezidenta amata vietu ir apliecinājums iepriekš norunātiem darījumiem, aģentūrai LETA pēc Martina Šulca ievēlēšanas par EP prezidentu sacīja eiroparlamenta deputāts Roberts Zīle (VL-TB/LNNK). Resursi.
'Neapdomīgi jaunības izteikumi' nav pamats, lai liegtu Iesalniekam darboties ... - DELFI.lv
'Neapdomīgi jaunības izteikumi' nav pamats, lai liegtu Iesalniekam darboties ...DELFI.lvViens no "Nacionālās apvienības" (NA) līderiem, iespējamais premjera amata kandidāts Roberts Zīle neuzskata, ka Jāņa Iesalnieka kandidēšana Saeimas vēlēšanās, ņemot vērā skandalozos politiķa 2011.gada izteikumus par Oslo apšaudes traģēdiju, būtu ...
Zīle: Straujumas darbības stils ir mierīgs, bet ir jautājumi, kur vajag apņēmību un ... - TVNET
Zīle: Straujumas darbības stils ir mierīgs, bet ir jautājumi, kur vajag apņēmību un ...TVNETRoberts Zīle, kurš ievēlēts jaunajā Eiropas Parlamenta sasaukumā, neapstiprināja, ka piekristu nominēšanai par valdības vadītāju. «Ir jābūt apstākļiem, jābūt pārliecībai, ka šī koalīcija var nostrādāt un ka valdība būs veiksmīga. Es tiešām joprojām ...and more »
Roberts Zīle: jābeidz ēst no rokas Krievijai - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeRoberts Zīle: jābeidz ēst no rokas KrievijaiNeatkarīgā Rīta AvīzeIntervija ar Robertu Zīli (Nacionālā apvienība) – par NA izredzēm Saeimas vēlēšanās, par Krievijas ietekmi Latvijas attīstībā, par Jauno vilni un Citadeli. – Kā vērtējat Nacionālās apvienības (NA) startu Eiroparlamenta vēlēšanās? Droši vien bija cerēts ...and more » 
, roberts zile biography and more...
load menu