Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Richard Sequens

> Czech Republic > Politicians > Richard Sequens
Richard Sequens is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
Nestraník
 
photo Richard Sequens

Richard Sequens - for

Český lékař-chirurg, vysokoškolský pedagog a politik. | A Czech politician, pedagog and surgeon.
 NO! Richard Sequens

Richard Sequens - against

Klikněte, jestliže nepodporujete Richarda Sequense. Řekněte proč. | Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Richard Sequens" in graph.

graph
Graph online : Richard Sequens
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Richard Sequens >

News

Překlenovací vláda: Dočasně a na dovolené aneb dočasně na dovolené? (sequens)
Zpráva minulého týdne – zavede Kanada víza nebo nezavede? Ministr Kohout v TV tvrdí, že o něčem prý slyšel, ale informace přímo od kanadské strany nemá. V jednu chvíli to dokonce vypadá, že máme vyhráno a velká Kanada ustoupila soustředěnému tlaku malého Česka a prý i EU. Jaké je ale překvapení, když tu víza najednou jsou. Víza jsou, už není co řešit, tak proč by ministr nemohl jet na dovolenou...
Dejme naději venkovu! (sequens)
Od parlamentních voleb již uplynul nějaký čas. Na jedné straně víme poměrně jistě, co od vlády v nejbližší době čekat – škrty. Na stranu druhou zatím moc nevíme, co vláda chystá v dlouhodobém horizontu.  
O inflaci slov (sequens)
Projevy, proslovy, hesla, prázdná slova. Papír či billboard snesou vše. Jak říká klasické české přísloví, „dvakrát měř, jednou řež“. Se slovy je to stejné. Každý by měl pečlivě vážit slova než je vypustí z úst. U politiků by to mělo platit dvojnásob, nejen ve volební kampani. Vyřčeného je totiž mnoho, skutků málo a lidé jsou již přesyceni falešnými sliby.
Senát coby přílepek? (sequens)
Většina občanů této země ani neví, že máme dvoukomorový parlamentní systém. Druhá komora, tj. Senát, je často opomíjená. Nejen občany, ale i samotnými politiky. 
richard sequens chirurgie, mudr.richard sequens, MUDr. Richard Sequens, PhD, MUDr. Richard Sequens, PhD., richard sequens e-mail, MUDr. Richard Sequens, sequens mudr, MUDr.Richard Sequens, PhD., sequens, mudr.richard sequens.phd, sequens strana osobní stránka, sequens senátor, richard sequens narození, plzeňský senátor and more...
load menu