Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Petr Nečas

> Czech Republic > Politicians > Občanská demokratická strana > Petr Nečas
Petr Nečas is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
ODS
 
photo Petr Nečas

Petr Nečas - for

Český politik. | A Czech politician.
 NO! Petr Nečas

Petr Nečas - against

Klikněte, jestliže Petra Nečase nepodporujete. Řekněte proč. | Click, if you do not support Petr Nečas. Say why.

Online election results for "Petr Nečas" in graph.

graph
Graph online : Petr Nečas
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Petr Nečas >

News

Český a britský premiér prosazují jednotný trh EU
Premiér Petr Nečas a jeho britský protějšek David Cameron v Londýně ladili postoje před summitem EU. Na březnové Evropské radě Česká republika i Velká Británie prosazuje rozvoj jednotného trhu EU.
Premiér se ve Vatikánu setkal s papežem Benediktem XVI.
Premiér Petr Nečas přijel do Vatikánu u příležitosti nadcházejících oslav, kterými se bude příští rok připomínat 1150. výročí příchodu věrozvěstů Cyrila a Metoděje na Velkou Moravu.
Izraelský premiér: Děkujeme české vládě za podporu
Premiér Benjamin Netanjahu dnes v Praze osobně poděkoval české vládě za podporu Státu Izrael při hlasování v OSN. Česká republika v minulém týdnu hlasovala proti návrhu rezoluce o povýšení statusu Palestiny na nečlenský pozorovatelský stát OSN. Tento krok podle českého premiéra poškodí vyhlídky blízkovýchodního mírového procesu, který Česká republika dlouhodobě podporuje. Budoucností a dlouhodobým řešením tohoto problému je existence dvou samostatných zemí, Státu Izrael a palestinského státu a toho lze dosáhnout pouze přímým jednáním mezi palestinskou a izraelskou stranou.
Petr Nečas na pracovní návštěvě Moravskoslezského kraje.
Stát i letos zaplatí výměnu starých neekologických kotlů za nové. Bude záležet na rozhodnutí Moravskoslezského kraje, kolik peněz bude ochoten svým obyvatelům na nové kotle věnovat; k příspěvku státu musí dát kraj stejnou sumu – i to přislíbil premiér a předseda ODS Petr Nečas během své čtvrteční pracovní návštěvy Moravskoslezského kraje. 
nečas příklady, Nečas hasičský, vladni krizi, změna dph nečas, premiér petr nečas životopis, petr nečas marketing and more...
load menu