Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Pavel Kováčik

> Czech Republic > Politicians > Komunistická strana Čech a Moravy > Pavel Kováčik
Pavel Kováčik is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
KSČM
 
photo Pavel Kováčik

Pavel Kováčik - for

Český komunistický politik. | A Czech communist politician.
 NO! Pavel Kováčik

Pavel Kováčik - against

Klikněte, jestliže Pavla Kováčika nepodporujete. Řekněte proč. | Click, if you do not support Pavel Kováčik. Say why.

Online election results for "Pavel Kováčik" in graph.

graph
Graph online : Pavel Kováčik
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Pavel Kováčik >

News

Prvního června oslavíme Mezinárodní den dětí
Prvního června oslaví děti Mezinárodní den dětí. V tento den si jistě každý vzpomene, že by jim měl k jejich svátku popřát. Většina z nás má výchovu dětí na zřeteli jako jedno z největších poslání života. Snažíme se jim dát maximum a ochránit je od všeho zlého, co by je v životě mohlo potkat.
S. Navrkal: Kudy se bude ubírat vládní politika?
Zdanění restitucí je jistě správný krok. Je však velmi zajímavé, že tento návrh sociálnědemokratického hejtmana Zimoly podporuje šéf Asociace krajů ČR Hašek (ČSSD), ministr Babiš a ministryně Šlechtová, oba z ANO. Ostatní ministři soc. dem. zarytě mlčí, přitom se ve veřejném prostoru dovídáme, že podle bleskových průzkumů s tímto souhlasí víc než 60 procent občanů. Asi je něco podivného na straně, která ve volbách podporovala zrušení restitucí jako takových. Bylo to stěžejní téma ČSSD. Vládní angažmá však zřejmě otupilo hroty a z dřívějších »bojovníků« se stali úředníci vděční za svá vládní křesla.
Vlog Zuzky Bebarové-Rujbrové - Bezplatná právní pomoc
Legislativní komise ÚV KSČM opakovaně předložila Poslanecké sněmovně návrh zákona o bezplatné právní pomoci, který by sjednocoval pravidla bezplatné právní pomoci a přístup občanům k právu. Více v záznamu vysvětluje poslankyně za KSČM JUDr. Zuzka Bebarová-Rujbrová.
P. Kováčik Doufejme, že už žádná pohroma nepřijde
Vinaři, zvláště na Moravě, letos mají velmi smutný rok. Vzhledem k dubnovým mrazům došlo k omrznutí, a tím poškození zhruba třetiny vinohradů. Místy mráz zničil celé vinice. Předpoklad ztráty na tržbách je 1,4 miliardy korun. Ovocnáři na mrazy doplatili také. Nejvíce byly zasaženy meruňky a broskve, u kterých sadaři předpokládají 60procentní ztrátu. Višně a třešně jsou zasaženy také, zhruba z padesáti procent. Ovocnáři tak předpokládají škodu téměř 400 milionů korun. U jablek se ztráta v rámci republiky pohybuje kolem 20 až 25 procent. Jižní Moravu však letošní neočekávané mrazy zasáhly nejvíce. 
kovacik pavel, pavel kováčik životopis and more...
load menu