Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā

> Latvia > Parties > Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā
Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
 
photo  PCTVL

PCTVL - for

Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā | «ЗаПЧЕЛ — За права человека в единой Латвии» | For Human Rights in United Latvia is a left-wing political party in Latvia.
 NO! PCTVL

PCTVL - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā (PCTVL). Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "PCTVL" in graph.

graph
Graph online : Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā >

News

Uz PCTVL rīkoto piketu «Krimas atbalstam» pulcējas ap 200 dalībnieku - TVNET
Uz PCTVL rīkoto piketu «Krimas atbalstam» pulcējas ap 200 dalībniekuTVNETPartijas «Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā» (PCTVL) aktīvistu Rīgas centrā rīkotajā piketā «Krimas atbalstam, lai solidarizētos ar Krimas tautu» šopēcpusdien piedalās aptuveni 200 dalībnieku. Piketa laikā pie Eiropas Savienības mājas Aspazijas ...and more »
Pārsūdzēts spriedums krimināllietā par Krievijas karoga bojāšanu - DELFI.lv
DELFI.lvPārsūdzēts spriedums krimināllietā par Krievijas karoga bojāšanuDELFI.lvTad kriminālprocess tika pārkvalificēts pēc Krimināllikuma 185.panta 1.daļā paredzētā noziedzīgā nodarījuma sastāva pazīmēm, proti, par svešas mantas bojāšanu. LKS (iepriekš - PCTVL) pikets notika 2014.gada 10.martā pie Eiropas Savienības mājas Rīgā ...and more »
PCTVL pārtop par Latvijas Krievu savienību - TVNET
PCTVL pārtop par Latvijas Krievu savienībuTVNETKā norādīts kongresa lēmumā par nosaukuma maiņu, PCTVL ir «cilvēciskais un organizatoriskais potenciāls», kas ir pietiekams cīņai par varu un sabiedrības attīstības ietekmēšanu. Tomēr potenciālo vēlētāju lielākajā daļā partijas nosaukums saistās ar ...and more »
PCTVL aktīvisti apšauba Latvijas neatkarību un prognozē sociālisma uzvaru - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzePCTVL aktīvisti apšauba Latvijas neatkarību un prognozē sociālisma uzvaruNeatkarīgā Rīta AvīzeOtrdienas vakarā Maskavas namā uz konferenci "Neatkarīgā Latvija - ceļš... uz kurieni" bija pulcējušies partijas "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" (PCTVL) aktīvisti un atbalstītāji, kuri apšaubīja Latvijas valsts proklamēšanas likumību 1918.gada ...and more » 
aģitācijas plakāts, vienota partija, sociāldemokrātisms and more...
load menu