Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā

> Latvia > Parties > Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā
Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
 
photo  PCTVL

PCTVL - for

Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā | «ЗаПЧЕЛ — За права человека в единой Латвии» | For Human Rights in United Latvia is a left-wing political party in Latvia.
 NO! PCTVL

PCTVL - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā (PCTVL). Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "PCTVL" in graph.

graph
Graph online : Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā >

News

Apsūdzētais pildīja savu konstitucionālo pienākumu* - Jurista Vārds
Apsūdzētais pildīja savu konstitucionālo pienākumu*Jurista VārdsPiketa konteksts ir tāds, ka to rīkoja partija “Latvijas Krievu savienība” (agrākā “PCTVL”). Vispārzināms ir fakts, ka tās līdzpriekšsēdētāja ir Tatjana Ždanoka. 1989.gadā iesaistījās Interfrontē. Savulaik – Komunistiskās partijas biedre (arī pēc 1991 ...and more »
Vēlas turpināt tiesvedību krimināllietā par Krievijas karoga sabojāšanu - LETA (Paziņojums presei)
Vēlas turpināt tiesvedību krimināllietā par Krievijas karoga sabojāšanuLETA (Paziņojums presei)Tad kriminālprocess tika pārkvalificēts pēc Krimināllikuma 185.panta 1.daļā paredzētā noziedzīgā nodarījuma sastāva pazīmēm, proti, par svešas mantas bojāšanu. Kā ziņots, LKS (iepriekš - PCTVL) pikets notika pērn 10.martā pie Eiropas Savienības mājas ...and more »
Kalnmeiers: Rūtenbergs jānotiesā par neiecietīgu rīcību - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeKalnmeiers: Rūtenbergs jānotiesā par neiecietīgu rīcībuNeatkarīgā Rīta AvīzeTad kriminālprocess tika pārkvalificēts pēc Krimināllikuma 185.panta 1.daļā paredzētā noziedzīgā nodarījuma sastāva pazīmēm, proti, par svešas mantas bojāšanu. Kā ziņots, LKS (iepriekš - PCTVL) pikets notika pērn 10.martā pie Eiropas Savienības mājas ...and more »
Miljoni no Kremļa tiem, kuriem ir ko slēpt - TVNET.lv
Miljoni no Kremļa tiem, kuriem ir ko slēptTVNET.lvOficiāli tās galvenie mērķi ir aizstāvēt īrnieku un mazākumtautību tiesības, taču realitātē tā ir Latvijas Krievu savienības (LKS, agrāk PCTVL) spoguļattēls ar tiem pašiem personāžiem. Ždanoka pati vairs nav organizācijas amatpersona, bet pārskati ...and more » 
vienota partija, aģitācijas plakāts, sociāldemokrātisms and more...
load menu