Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā

> Latvia > Parties > Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā
Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
 
photo  PCTVL

PCTVL - for

Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā | «ЗаПЧЕЛ — За права человека в единой Латвии» | For Human Rights in United Latvia is a left-wing political party in Latvia.
 NO! PCTVL

PCTVL - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā (PCTVL). Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "PCTVL" in graph.

graph
Graph online : Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā >

News

Advokāts: Apsūdzētais pildīja savu konstitucionālo pienākumu - Rīgas Apriņķa Avīze
Advokāts: Apsūdzētais pildīja savu konstitucionālo pienākumuRīgas Apriņķa AvīzePiketa konteksts ir tāds, ka to rīkoja partija “Latvijas Krievu savienība” (agrākā “PCTVL”). Vispārzināms ir fakts, ka tās līdzpriekšsēdētāja ir Tatjana Ždanoka. 1989.gadā iesaistījās Interfrontē. Savulaik – Komunistiskās partijas biedre (arī pēc 1991 ...and more »
Tiesa attaisno par Krievijas karoga sabojāšanu apsūdzēto vīrieti - TVNET.lv
DELFI.lvTiesa attaisno par Krievijas karoga sabojāšanu apsūdzēto vīrietiTVNET.lvRīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien attaisnoja Daini Rūtenbergu, kurš apsūdzēts par Krievijas karoga sabojāšanu pērn Rīgā notikušajā Latvijas Krievu savienības (LKS) organizētajā piketā «Krimas atbalstam», pastāstīja viņa aizstāvis ...Prokuratūra lietā par Krievijas karoga sabojāšanu apsūdzētajam prasa 100 stundas piespiedu darbaDELFI.lvall 11 news articles »
Par slotaskātu viss skaidrs - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzePar slotaskātu viss skaidrsNeatkarīgā Rīta AvīzeRīgā, pie Eiropas mājas, notika Latvijas Krievu savienības (agrākā PCTVL) rīkots pikets, lai atbalstītu Krievijas agresiju Krimā. Dainis stāstīja: «Sadzirdot, ka bļauj «Rossija!», «Rossija!», nodomāju – kas tad nu? Te taču ir Rīga, Latvija, Eiropa, pat ...
Grāmatas, kas saindē patiesību - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeGrāmatas, kas saindē patiesībuNeatkarīgā Rīta AvīzeItāļu «antifašists» un prokremliskais aģitators Kjeza savulaik bija iekļauts PCTVL vēlēšanu sarakstā Eiroparlamenta vēlēšanās kopā ar Tatjanu Ždanoku, kas ir pazīstama ar saviem antilatviskajiem uzskatiem. Kjezu 2014. gadā aizturēja Igaunijā (viņam ...and more » 
vienota partija, aģitācijas plakāts, sociāldemokrātisms and more...
load menu