Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Obyčajní Ľudia a nezávislé osobnosti

> Slovakia > Parties > Obyčajní Ľudia a nezávislé osobnosti
Obyčajní Ľudia a nezávislé osobnosti is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
 
photo  Obyčajní ľudia

Obyčajní ľudia - for

OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽaNO) | 'Ordinary People and Independent Personalities' is a conservative political party in Slovakia.
 NO! Obyčajní ľudia

Obyčajní ľudia - against

Klikněte, jestliže stranu Obyčajní ľudia nepodporujete. Řekněte proč. | Click, if you do not support the party Ordinary People. Say why.

Online election results for "Obyčajní ľudia" in graph.

graph
> Obyčajní Ľudia a nezávislé osobnosti >

Quick opinions

for33against   Jedoznačně podporujem. OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OL) je docela dobrá strana. Napríklad preto, že… (keby som chcel napísať, přečo je dobrá, napísal bych to rozhodně sem), positive
for33against   Jsem zásadne proti. Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OL) je to docela zlá voľba. Například preto, že… (keby som chcel napísať, prečo je zlá, napísal bych to rozhodně sem), negative

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

[+] ADD


 
load menu