Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Obyčajní Ľudia a nezávislé osobnosti

> Slovakia > Parties > Obyčajní Ľudia a nezávislé osobnosti
Obyčajní Ľudia a nezávislé osobnosti is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
 
photo  Obyčajní ľudia

Obyčajní ľudia - for

OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽaNO) | 'Ordinary People and Independent Personalities' is a conservative political party in Slovakia.
 NO! Obyčajní ľudia

Obyčajní ľudia - against

Klikněte, jestliže stranu Obyčajní ľudia nepodporujete. Řekněte proč. | Click, if you do not support the party Ordinary People. Say why.

Online election results for "Obyčajní ľudia" in graph.

graph
> Obyčajní Ľudia a nezávislé osobnosti >

Arguments

[+] ADD

Obyčajní ľudia musia dokázať, že sú obyčajní


Ľudia, s ktorými ide do volieb Igor Matovič, nemajú svoje miesta na kandidátke isté. Šéf nedávno založenej strany Obyčajní ľudia - nezávislé osobnosti sa totiž rozhodol, že si ich ešte preverí. Čítajte viac: spravy.pravda.sk (31. decembra 2011 -SILVESTROVSKÁ SPRÁVA)


Prieskum: Matovičovci predbehli SaS a boli by v parlamente!


Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti Igora Matoviča by podľa prieskumu agentúry Focus zasadli do poslaneckých lavíc. Rozcitlivený prednes Igora Matoviča pri predstavovaní kandidátky zrejme priniesol ovocie. Zaujímavé percentá pre Obyčajných ľudá vyplývajú z výsledkov prieskumu verejnej mienky agentúry Focus, ktorý uskutočnila pre Rozhlas a televíziu Slovenska (RTVS) v dňoch 29. novembra až 6. decembra na reprezentatívnej vzorke 1 048 ...


Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti navrhli nový štátny...


... znak s gorilou a banánom namiesto dvojkríža BRATISLAVA – Na budove Národnej rady SR dnes pribudol nový štátny znak. Novinárom a verejnosti ho predstavil Igor Matovič, poslanec NR SR z hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti a priamo pred ich zrakmi ho nainštaloval ku vchodu do budovy. Reagoval tak na včerajšie vyjadrenia ministra, ktorý potvrdil oficiálnu existenciu spisu Gorila.„Po tom, ako minister vnútra potvrdil oficiálnu existenciu spisu Gorila, sa ... 
load menu