Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Nils Ušakovs

> Latvia > Politicians > Saskaņas Centrs > Nils Ušakovs
Nils Ušakovs is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
Saskaņa
 
photo Nils Ušakovs

Nils Ušakovs - for

Krievu tautības Latvijas žurnālists un politiķis. | Латвийский политик. | A Latvian journalist and politician.
 NO! Nils Ušakovs

Nils Ušakovs - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Nils Ušakovs. Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Nils Ušakovs" in graph.

graph
Graph online : Nils Ušakovs
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Nils Ušakovs >

News

Ušakovs raud: sankcijas pret Krieviju bija murgaina ideja - TVNET
Mixnews.lvUšakovs raud: sankcijas pret Krieviju bija murgaina idejaTVNETUšakovs kā vienīgo iespēju atrisināt Ukrainas krīzi un apturēt Krievijas agresiju, minēja diplomātu sarunas. Viņaprāt, pašlaik Latvijas valdība neko daudz nevar darīt, lai palīdzētu saviem uzņēmējiem. Viena no iespējām esot samazināt pievienotās ...Ušakovs ironizē par kara pieteikšanu Krievijai; brauks lūgties uz Maskavu par ...DELFI.lvUšakovs dosies uz Maskavu cīnīties par Rīgas stendiemMixnews.lvall 8 news articles »
Nils Ušakovs par drošību un vienotību - DELFI.lv
Nils Ušakovs par drošību un vienotībuDELFI.lvVienalga, kurš būtu Krievijas prezidents – Putins, Ivanovs vai Petrovs, un vienalga, kādi būtu viņa uzskati par vēsturi, tagadni, nākotni, – mēs varam būt droši tikai tad, ja esam šeit Latvijā vienoti. Latvieši un nelatvieši.
Ušakovs: sods par slikto gaisa kvalitāti Rīgā nebūs jāmaksā - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeUšakovs: sods par slikto gaisa kvalitāti Rīgā nebūs jāmaksāNeatkarīgā Rīta AvīzeLatvijai nebūs jāmaksā sods par slikto gaisa kvalitāti Rīgā, intervijā telekanāla LNT raidījumam "900 sekundes" teica Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC). Viņš uzsvēra, ka rīcības plāns gaisa kvalitātes uzlabošanai, tiek izstrādāts kopš 2013.gada. Tajā ir ...and more »
«Saskaņas» premjera kandidāts būs Ušakovs - TVNET
Neatkarīgā Rīta Avīze«Saskaņas» premjera kandidāts būs UšakovsTVNETPartijas «Saskaņa» dome šodien nolēma, ka šī politiskā spēka Ministru prezidenta amata kandidāts 12.Saeimas vēlēšanās būs Rīgas mērs Nils Ušakovs. Starp iespējamiem «Saskaņas» premjera amata kandidātiem bija arī Saeimas deputāti Jānis ...'Saskaņas' premjera kandidāts būs UšakovsDELFI.lvall 11 news articles » 
nils ušakovs un sieva, Nils Ušakovs ar sievu, Nils Usakovs, ušakovs sliktākais mērs, politic in faces latvia nil ushakov, nila usakova facebook profils, usakovs, nils ušakovs slimība, Uakovs, nils usakov privata dzive, elena suhareva and more...
load menu