Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Nils Ušakovs

> Latvia > Politicians > Saskaņas Centrs > Nils Ušakovs
Nils Ušakovs is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
Saskaņa
 
photo Nils Ušakovs

Nils Ušakovs - for

Krievu tautības Latvijas žurnālists un politiķis. | Латвийский политик. | A Latvian journalist and politician.
 NO! Nils Ušakovs

Nils Ušakovs - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Nils Ušakovs. Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Nils Ušakovs" in graph.

graph
Graph online : Nils Ušakovs
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Nils Ušakovs >

News

Nils Ušakovs publicē fotogrāfijas ar jaundzimušo dēlu - Apollo.lv
Nils Ušakovs publicē fotogrāfijas ar jaundzimušo dēluApollo.lvPriecīgu visiem 4.maiju,» pie foto pavēstījis Ušakovs. Vēl kāda fotogrāfija uzņemta 1.maijā. Nils kopā ar Tomu skatījies pasaules čempionāta hokeja spēli, kurā piedalījās Latvijas un Kanādas hokejisti. Pirms apmēram mēneša Ušakovs publicējis vēl vienu ...and more »
Nils Ušakovs par tiesas sprieduma nepildīšanu nodots tiesu izpildītājiem - TVNET
Nils Ušakovs par tiesas sprieduma nepildīšanu nodots tiesu izpildītājiemTVNET«Atminos, pērn Nils Ušakovs solīja ziedot bērnu slimnīcai tiesas ceļā piedzītās «morālā kaitējuma» finanšu kompensācijas. Nezinu, vai Rīgas mērs tagad kož pirkstos, tomēr ceru, ka viņš ir godavīrs un savu solījumu izpildīs, jo tikai šā iemesla dēļ ...Ušakovam pārmet tiesas sprieduma nepildīšanuApollo.lvall 2 news articles »
Rīgas mērs Nils Ušakovs par darbu domē, par ambīcijām un uzskatiem politikā - Latvijas Radio
Latvijas RadioRīgas mērs Nils Ušakovs par darbu domē, par ambīcijām un uzskatiem politikāLatvijas Radio"Strādājot Rīgas mēra amatā, līdzīgi kā darbā žurnālistikā, var redzēt un sataustīt darba rezultātus," atzīst Rīgas mērs Nils Ušakovs intervijā raidījumā Krustpunktā. “Salīdzinot ar darbu Saeimā, ir labāk. Šeit tu vari aiziet un aptaustīt savus darba ...and more »
Ušakovs: Šī valdība ir vāja un tādēļ strādās ilgi - TVNET
Mixnews.lvUšakovs: Šī valdība ir vāja un tādēļ strādās ilgiTVNET... kurš gan gribēs iet par premjeru. Protams, ka neviens jauns un spožs politiķis nestāv rindā, lai pamēģinātu nošņāpt budžetu un saglabāt vēlētāju atbalstu. «Tādēļ ir liela varbūtība, ka valdība tieši tāpēc, ka ir nekāda, paliks ilgāku laiku ...Ušakovs nosauc iemeslu, kādēļ pašreizējā Latvijas valdība strādās ilgiApollo.lvUšakovs: Šī valdība strādās ilgi, jo ir vājaMixnews.lvall 2 news articles » 
Marija Ušakova, nila ušakova sieva, ušakovs sliktākais mērs, politic in faces latvia nil ushakov, Nils Ušakovs ar sievu, nils ušakovs, nil usakovs, Jeļena Suhareva and more...
load menu