Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Nils Ušakovs

> Latvia > Politicians > Saskaņas Centrs > Nils Ušakovs
Nils Ušakovs is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
Saskaņa
 
photo Nils Ušakovs

Nils Ušakovs - for

Krievu tautības Latvijas žurnālists un politiķis. | Латвийский политик. | A Latvian journalist and politician.
 NO! Nils Ušakovs

Nils Ušakovs - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Nils Ušakovs. Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Nils Ušakovs" in graph.

graph
Graph online : Nils Ušakovs
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Nils Ušakovs >

News

Ušakovs par Ukrainas konfliktu: kamēr es būšu politikā, Latvijā nekas tāds nenotiks - DELFI.lv
Mixnews.lvUšakovs par Ukrainas konfliktu: kamēr es būšu politikā, Latvijā nekas tāds nenotiksDELFI.lvRīgas mērs Nils Ušakovs (SC) sociālajā tīklā "Twitter" izvairās sniegt atbildi, vai viņš atbalsta Krievijas rīcību, ievedot Krimā militāristus, lai aizstāvētu tur dzīvojošos krievu "tautiešus". Tāpat Ušakovs minējis, ka, kamēr viņš būs politikā ...Ušakovs Ukrainā notiekošo vērtē kā traģēdijuMixnews.lvall 9 news articles »
Rīgas dome bezmaksas avīzei tērēs pusmiljonu eiro - TVNET
Rīgas dome bezmaksas avīzei tērēs pusmiljonu eiroTVNETRīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs iepriekš uzsvēris, ka Rīgas domes departamenti, struktūrvienības, kapitālsabiedrības izdod bukletus un skrejlapas kopumā par 569 000 eiro gadā. «Rīga.lv» mērķis ir pārtraukt šo informatīvo izdevumu drukāšanu un ...and more »
Ušakovs rīko zibakciju, lai vairotu uzticību starp dažādām tautām Latvijā - Mixnews.lv
Mixnews.lvUšakovs rīko zibakciju, lai vairotu uzticību starp dažādām tautām LatvijāMixnews.lvKā akcijas organizators tiek minēts Rīgas mērs Nils Ušakovs kopā ar sabiedrisko organizāciju "Latvija - mana dzimtene", kuras aktīvisti bija tērpušies baltās jakās ar šādu pašu uzrakstu, kā arī uzrakstu "Nil Suport Team". Akcija tikusi sarīkota, jo tās ...and more »
Ušakovs: Bez Krievijas varam slēgt ciet Satiksmes ministriju un «Latvijas ... - Apollo.lv
Ušakovs: Bez Krievijas varam slēgt ciet Satiksmes ministriju un «Latvijas ...Apollo.lvLielākā atšķirība starp 16.martu un 9.maiju ir tas, ka maija pasākumi nenotiek pie Brīvības pieminekļa – valsts galvenā simbola, LTV raidījumā «Rīta Panorāma» uzsver Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC), mērs arī uzskata, ka viņa pārstāvētās partijas ... 
nils ušakovs un sieva, usakovs, Marija Ušakova, Nils Usakovs, Uakovs, NIls Usakovs Rigas Meros, nila ušakova sieva, Nils Ušakovs face, jelena suhareva and more...
load menu