Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Nils Ušakovs

> Latvia > Politicians > Saskaņas Centrs > Nils Ušakovs
Nils Ušakovs is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
Saskaņa
 
photo Nils Ušakovs

Nils Ušakovs - for

Krievu tautības Latvijas žurnālists un politiķis. | Латвийский политик. | A Latvian journalist and politician.
 NO! Nils Ušakovs

Nils Ušakovs - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Nils Ušakovs. Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Nils Ušakovs" in graph.

graph
Graph online : Nils Ušakovs
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Nils Ušakovs >

News

Apledojums uz galvenajiem un reģionālajiem ceļiem ir likvidēts - TVNET
Apledojums uz galvenajiem un reģionālajiem ceļiem ir likvidētsTVNETŠī iemesla dēļ 9.janvārī Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) visiem Rīgas domes privātajiem partneriem, kas pilsētā veic ceļu uzturēšanas darbus, izteicis aizrādījumu par paviršu darbu, kā arī brīdinājumu - ja līdz pavasarim šie uzņēmumi nevarēs pierādīt, ...and more »
Nereālā tautas griba - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeNereālā tautas gribaNeatkarīgā Rīta AvīzeTaču palūkojiet, ko tauta bez jebkādas reklāmas ir gatava ievēlēt par Valsts prezidentu – pirmajā vietā šeit nostājas Aivars Lembergs, otrajā – Nils Ušakovs, un trešajā – Vaira Vīķe-Freiberga. Zīmīgi, ka vispārējā visu respondentu izvēles secība ...
Ušakovs: Valstī ir stagnācija kā padomju laikos; valdību vada Brežņevs brunčos - Apollo.lv
Neatkarīgā Rīta AvīzeUšakovs: Valstī ir stagnācija kā padomju laikos; valdību vada Brežņevs brunčosApollo.lvUz jautājumu, kā partija plāno iegūt deputāta mandātu vairākumu parlamenta, Ušakovs atbildēja, ka «Saskaņa» palielinās novadu organizāciju skaitu, paplašinās sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām, kā arī stiprinās attiecības ar Eiropas Parlamenta ...Ušakovs: Pašlaik Latvijā ir stagnācija, ko jau var salīdzināt ar stagnāciju PSRS ...Neatkarīgā Rīta Avīzeall 10 news articles »
Ušakovs neapmierināts ar Rīgas ceļu uzturētāju darbu - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeUšakovs neapmierināts ar Rīgas ceļu uzturētāju darbuNeatkarīgā Rīta Avīze... par paviršu darbu, kā arī brīdinājums - ja līdz pavasarim šie uzņēmumi nevarēs pierādīt, ka darbu spēj veikt pieprasītā līmenī, Rīgas pašvaldība šos pakalpojumus turpmāk veiks pati, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ...Ušakovs neapmierināts ar ceļu tīrīšanu, draud ar līgumu laušanuLsm.lvN.Ušakovs: Ja privātie partneri pavirši veiks sniega tīrīšanas darbus, pašvaldība ...Buildingpapildināta - N.Ušakovs: Ja privātie partneri pavirši veiks sniega tīrīšanas darbus ...LETA (Paziņojums presei)all 8 news articles » 
Nils Usakovs, Uakovs, politic in faces latvia nil ushakov, usakovs, Marija Ušakova, ušakovs sliktākais mērs, ušakovs un, Nils Ušakovs ar sievu, nila usakova facebook profils, nils ušakovs biogrāfija, Jeļenu Suhareva and more...
load menu