Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Miloslav Ransdorf

> Czech Republic > Politicians > Komunistická strana Čech a Moravy > Miloslav Ransdorf
Miloslav Ransdorf is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
KSČM
 
photo Miloslav Ransdorf

Miloslav Ransdorf - for

Český komunistický politik, filozof, polyglot a historik. | A Czech politician and MEP for the Communist Party of Bohemia and Moravia.
 NO! Miloslav Ransdorf

Miloslav Ransdorf - against

Klikněte, jestliže nepodporujete Miloslava Ransdorfa. Řekněte proč. | Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Miloslav Ransdorf" in graph.

graph
Graph online : Miloslav Ransdorf
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Miloslav Ransdorf >

News

Z. Milata: Vnitřní výnosové procento
Na Středočeském kraji proběhlo 30. září setkání snad všech, co podporují stavbu trati za účasti hejtmana kraje, poslanců, zástupců Správy železniční dopravní cesty a dalších představitelů. Centrálním projektem setkání bylo projednání možnosti výstavby tzv. Vltavské spojky, která by přes Milovice a Ćachovice spojila Prahu s Mladou Boleslaví.
F. Zachariaš: Ještě pár slov k sankcím
O sankcích proti Rusku, protisankcích z Ruska, o jejich výši či smysluplnosti se v médiích vedou dlouhé debaty. Co je horší – debaty vedou zejména ti, jichž se sankce přímo nedotknou. KSČM je pak označována jako rusofilní. Ne, tak tomu skutečně není. KSČM má ovšem oprávněné obavy o to, zda si ti horliví zastánci protiruských sankcí uvědomují, že za sankční politikou ztracenými pracovními místy stojí osudy jednotlivých lidí.
FARÁŘ R.KOTRČ: Odpověď na prohlášení některých biskupů k mé kandidatuře v komunálních volbách
Informace, že jako duchovní jsem uveden, jako nestraník na kandidátce KSČM v komunálních volbách 2014 ve městě, ve kterém žiji, vedla některé biskupy k jmenovitému vyjádření nesouhlasu a afektovanému útoku i proti KSČM.
Komunista Ransdorf pořád někde usíná (videa)
Miloslav Ransdorf je komunistický politik, na jehož majetek byla v roce 2012 uvalena exekuce. Nejen, že je Ransdorf zadlužený až po uši, ale také pořád někde dělá ostudu – tím, že usíná… Není to tak dlouho, co Ransdorf usnul v europarlamentu… Nahlásit nefunkční video Nyní (19.5.2012) Ransdorf dokonce prošvihl hlasování na sjezdu KSČM. Na sjezdu […] 
Miloslav Randsdorf, ransdorf.com, www.ransdorf.com, miloslav ransdorf kontakt, europoslanec miroslav ransdorf, randsdorf Miloslav, miloslav randsdorf, europoslanec Randsdorf, zivotopis ransdorfa and more...
load menu