Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Miloslav Ransdorf

> Czech Republic > Politicians > Komunistická strana Čech a Moravy > Miloslav Ransdorf
Miloslav Ransdorf is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
KSČM
 
photo Miloslav Ransdorf

Miloslav Ransdorf - for

Český komunistický politik, filozof, polyglot a historik. | A Czech politician and MEP for the Communist Party of Bohemia and Moravia.
 NO! Miloslav Ransdorf

Miloslav Ransdorf - against

Klikněte, jestliže nepodporujete Miloslava Ransdorfa. Řekněte proč. | Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Miloslav Ransdorf" in graph.

graph
Graph online : Miloslav Ransdorf
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Miloslav Ransdorf >

News

I. Pojezný: Kandidáti ANO nesmí mít názor?
Hnutí Andreje Babiše, které mělo reprezentovat jinou formu výkonu politiky, po téměř roce v dolní komoře Parlamentu ČR a půlroce ve vládě narazilo na své limity. Zatím toho moc neukázalo. Nemáme se líp. Jak ukazují poslední průzkumy volebních preferencí, už ani český volič svůj hlas za koblihu neprodá a ptá se. Právě na tyto případy proto hnutí ANO vytvořilo jakýsi volební manuál pro své kandidáty.
FARÁŘ R.KOTRČ: Odpověď na prohlášení některých biskupů k mé kandidatuře v komunálních volbách
Informace, že jako duchovní jsem uveden, jako nestraník na kandidátce KSČM v komunálních volbách 2014 ve městě, ve kterém žiji, vedla některé biskupy k jmenovitému vyjádření nesouhlasu a afektovanému útoku i proti KSČM.
Z. Milata: Vnitřní výnosové procento
Na Středočeském kraji proběhlo 30. září setkání snad všech, co podporují stavbu trati za účasti hejtmana kraje, poslanců, zástupců Správy železniční dopravní cesty a dalších představitelů. Centrálním projektem setkání bylo projednání možnosti výstavby tzv. Vltavské spojky, která by přes Milovice a Ćachovice spojila Prahu s Mladou Boleslaví.
Návrh usnesení o situaci v Iráku a Sýrii a ofenzívě organizace ISIS - B8-2014-0130
NÁVRH USNESENÍpředložený na základě prohlášení místopředsedkyně Komise, vysoké představitelky Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politikuv souladu s čl. 123 odst. 2 jednacího řáduo situaci v Iráku a Sýrii a ofenzívě organizace ISIS(2014/2843(RSP))Javier Couso Permuy, Pablo Iglesias, Younous Omarjee, Marina Albiol Guzmán, Paloma López, Miloslav Ransdorf, Sabine Lösing, Fabio De Masi, Helmut Scholz, Kostas Chrysogonos, Sofia Sakorafa, Georgios Katrougkalos, Martina Michels, Marisa Matiasza skupinu GUE/NGL Zdroj : © Evropská unie, 2014 - EP 
Miloslav Randsdorf, ransdorf.com, www.ransdorf.com, miloslav ransdorf kontakt, europoslanec miroslav ransdorf, randsdorf Miloslav, miloslav randsdorf, europoslanec Randsdorf, zivotopis ransdorfa and more...
load menu