Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Mikuláš Dzurinda

> Slovakia > Politicians > SDKÚ - Demokratická strana > Mikuláš Dzurinda
Mikuláš Dzurinda is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
SDKÚ-DS
 
photo Mikuláš Dzurinda

Mikuláš Dzurinda - for

Slovenský politik, súčasný poslanec NR SR. | A Slovak politician. The founder of the Slovak Democratic Coalition (SDK), today SDKÚ-DS.
 NO! Mikuláš Dzurinda

Mikuláš Dzurinda - against

Kliknite, pokiaľ nepodporujete tohto politika. Povedzte, prečo. | Click, if you do not support Mikuláš Dzurinda. Say why.

Online election results for "Mikuláš Dzurinda" in graph.

graph
Graph online : Mikuláš Dzurinda
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Mikuláš Dzurinda >

News

Vernisáž výstavy dokumentárnych fotografií „Glasnosť“ v SI Moskva
Výstavné priestory Slovenského inštitútu v Moskve sa zaplnili v stredu večer (25. 3. 2015) desiatkami hostí. Prišli, aby si pozreli výstavu dokumentárnych fotografií nazvanú „Glasnosť“. Slovenský inštitút ju usporiadal spoločne s Fondom Gorbačova, ako aj tlačovými agentúrami TASR a ITAR-TASS pri príležitosti 30. výročia nastúpenia Michaila Gorbačova k moci. (Stalo sa tak v marci roku 1985.)
Výstava obrazov M. Likavčana - Obraz umelca je nemá poézia
V priestoroch Veľvyslanectva Slovenskej republiky v Ottawe sa 26.marca 2015 uskutočnila vernisáž výstavy výtvarných diel slovenského umelca, rodáka z Martina, MUDr. Metoda Likavčana pod názvom Obraz umelca je nemá poézia.
Predseda SDKÚ-DS odovzdal cenu Ronaldovi D. Asmusovi In Memoriam
Predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda dnes odovzdal v priestoroch starej budovy NR SR v rámci bratislavského globálneho fóra Globsec Českú a Slovenskú transatlantickú cenu Ronaldovi D. Asmusovi  (in memoriam) – poprednému americkému diplomatovi a politickému analytikovi, ktorý v rokoch 1997-2000 bol súčasťou Clintonovej administratívy a významne sa zaslúžil o integráciu krajín Strednej a Východnej Európy do
Vo Varšave si pripomenuli Sviečkovú manifestáciu z marca 1988
V Slovenskom inštitúte vo Varšave sa 26. marca 2015 uskutočnilo podujatie venované výročiu Sviečkovej manifestácie. Riaditeľ inštitútu Milan Novotný v úvodnom slove tzv. „Bratislavský veľký piatok“ z marca 1988 označil za najvýznamnejší verejný prejav odporu voči vtedajšiemu režimu na území Slovenska a vyzdvihol odvahu účastníkov tohto protestného zhromaždenia. 
mikulaš dzurinda, Dzurinda, mikulas dzurinda mail, dzurinda, mikulas dzurinda, Mikulas Dzurinda, Mikuláš Fico, dzurinda zivotopis, mikulas dzurinda pictures and more...
load menu