Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Mikuláš Dzurinda

> Slovakia > Politicians > SDKÚ - Demokratická strana > Mikuláš Dzurinda
Mikuláš Dzurinda is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
SDKÚ-DS
 
photo Mikuláš Dzurinda

Mikuláš Dzurinda - for

Slovenský politik, súčasný poslanec NR SR. | A Slovak politician. The founder of the Slovak Democratic Coalition (SDK), today SDKÚ-DS.
 NO! Mikuláš Dzurinda

Mikuláš Dzurinda - against

Kliknite, pokiaľ nepodporujete tohto politika. Povedzte, prečo. | Click, if you do not support Mikuláš Dzurinda. Say why.

Online election results for "Mikuláš Dzurinda" in graph.

graph
Graph online : Mikuláš Dzurinda
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Mikuláš Dzurinda >

News

Avízo: M. Lajčák odcestuje na návštevu Bosny a Hercegoviny
Na pozvanie svojho rezortného partnera Igora Crnadaka odcestuje v pondelok (9. novembra 2015) podpredseda vlády a minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav Lajčák na dvojdňovú návštevu Bosny a Hercegoviny.
Slovenský hlas v dialógu Európy s Áziou
Luxemburg (5. novembra) – Podpredseda vlády a minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav Lajčák zastupoval Slovensko na 12. zasadnutí ministrov zahraničných vecí krajín ASEM v Luxemburgu. ASEM je neformálne združenie viac ako 50 krajín Európy a Ázie, ktoré spoločne predstavujú 60% svetovej populácie i globálneho obchodu.
Mikuláš Dzurinda: Dobrý dôvod voliť
Pozrite si náš prvý volebný spot pre voľby 2012. zdroj: sdku-ds.sk
M. Dzurinda: Slobodné Bielorusko by malo byť súčasťou EÚ
  Súčasťou Európskej únie (EÚ) by sa malo podľa predsedu SDKÚ-DS a exministra zahraničných vecí Mikuláša Dzurindu stať aj slobodné Bielorusko. „Dôležitá je vízia Európy k Bielorusku. Neviem, či ju už má EÚ sformovanú. Ja ju už mám. Bielorusko ako krajina slobodných ľudí smerujúca do EÚ. Treba rozlišovať medzi krajinou ako takou, občanmi a režimom. 
Mikuláš Fico, Mikulas Dzurinda, mikulaš dzurinda, mikulas dzurinda mail, Dzurinda, dzurinda, mikulas dzurinda, mikulas dzurinda biography, karikatura dzurinda and more...
load menu