Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Martin Říman

> Czech Republic > Politicians > Občanská demokratická strana > Martin Říman
Martin Říman is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
ODS
 
photo Martin Říman

Martin Říman - for

Český politik za Občanskou demokratickou stranu. | A Czech politician.
 NO! Martin Říman

Martin Říman - against

Klikněte, jestliže Martina Římana nepodporujete. Řekněte proč. | Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Martin Říman" in graph.

graph
Graph online : Martin Říman
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Martin Říman >

News

ČEZ začne budovat chytré rozvodné sítě, podpoří elektromobily
Energetický gigant ČEZ začal frontální ofenzivu, chystá velkou podporu obnovitelným zdrojům energie, budování chytré rozvodné sítě a podporu elektromobilům. Více na Hybrid.cz v článku “ČEZ: nadělil si emisní povolenky, chystá velkou podporu elektromobilům a novým technologiím“. “Český energetický gigant ČEZ si včera ve sněmovně schválil odpustky v podobě emisních povolenech zdarma, čímž z rozpočtu ČR [...]
Otevřený třídní boj vlády s malými a středními podnikateli
Dnešním schválením EET v tzv. prvním čtení přešla vládní koalice ČSSD, ANO a KDU-ČSL z dosavadních rétorických útoků do otevřeného třídního boje s malými a středními podnikateli.
Prohlášení poslankyně Jany Černochové k branné legislativě
Poslanci dnes po letech příprav a otálení dostali na stůl tři důležité zákony z balíčku tzv. branné legislativy. Považuji za chybu, že branný zákon nebyl před schválením vládou konzultován s poslanci výboru pro obranu a nebyla tak předem vydiskutována problematika plošných odvodů a dobrovolných cvičení. Právě ty se totiž setkaly s největší kritikou odborníků i poslanců.
Strkáme hlavu do vlastní oprátky
V otázkách Řecka a migrace evropští politici podle bývalé předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslavy Němcové selhávají. „Když tohle Evropská unie neutne, sdělí všem zemím v Evropské unii: pravidla neplatí. A vzniká obrovský chaos, který pak podle mne povede k rozpadu Evropské unie,“ říká k nekonečným jednáním o pomoci Řecku, které odmítá platit své dluhy, ale stále chce další peníze, poslankyně ODS v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. 
říman čez, říman ostrava, ing. martin říman e-mail, ing. riman martin, říman ministr, ing.martin riman, zuzana římanová and more...
load menu