Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Martin Říman

> Czech Republic > Politicians > Občanská demokratická strana > Martin Říman
Martin Říman is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
ODS
 
photo Martin Říman

Martin Říman - for

Český politik za Občanskou demokratickou stranu. | A Czech politician.
 NO! Martin Říman

Martin Říman - against

Klikněte, jestliže Martina Římana nepodporujete. Řekněte proč. | Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Martin Říman" in graph.

graph
Graph online : Martin Říman
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Martin Říman >

News

ČEZ začne budovat chytré rozvodné sítě, podpoří elektromobily
Energetický gigant ČEZ začal frontální ofenzivu, chystá velkou podporu obnovitelným zdrojům energie, budování chytré rozvodné sítě a podporu elektromobilům. Více na Hybrid.cz v článku „ČEZ: nadělil si emisní povolenky, chystá velkou podporu elektromobilům a novým technologiím„. „Český energetický gigant ČEZ si včera ve sněmovně schválil odpustky v podobě emisních povolenech zdarma, čímž z rozpočtu ČR […]
Institut europrokurátora je nadbytečný, oblast by měla zůstat v kompetenci členských států
Nový úřad evropského prokurátora posvětila ve Štrasburku většina europoslanců. Podle ODS tím ale v EU vzniká zcela zbytečný a nesystémový prvek, který bude dublovat práci již existujících unijních institucí i národních vyšetřovatelů.
Říkáme jasné ano zastropování zemědělských dotací
ODS je připravena po volbách prosazovat několik zcela konkrétních kroků, které zastaví vylidňování a úpadek českého venkova a naopak přispějí k jeho diverzitě a rozvoji. Mezi ně nepochybně patří na jedné straně podpora místních malých a středních podnikatelů a farmářů cestou rušení zbytečných regulací, administrativních a ohlašovacích povinností a snižování daní a na druhé straně dotační politika, která nebude nahrávat velkým agrokomplexům, centralizaci a monopolizaci v zemědělství. To je jasný závěr z jednání expertní skupiny ODS pro zemědělství a venkov, které se uskutečnilo v tomto týdnu.
Dovedu si představit, že Babiš po volbách skončí v opozici
Předseda ODS Petr Fiala v předvolebním rozhovoru pro Novinky řekl, že si dovede představit, že hnutí ANO skončí v opozici. Zároveň má ale obavu z jednobarevné vlády Andreje Babiše s podporou komunistů nebo SDP. Sám by volby považoval za úspěšné, kdyby ODS dosáhla dvouciferného výsledku. O případném neúspěchu a eventuálním odchodu z čela strany v takovém případě prý neuvažuje. 
říman čez, ing. riman martin, říman ministr, říman ostrava, ing.martin riman, ing. martin říman e-mail, Říman životopis and more...
load menu