Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Martin Říman

> Czech Republic > Politicians > Občanská demokratická strana > Martin Říman
Martin Říman is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
ODS
 
photo Martin Říman

Martin Říman - for

Český politik za Občanskou demokratickou stranu. | A Czech politician.
 NO! Martin Říman

Martin Říman - against

Klikněte, jestliže Martina Římana nepodporujete. Řekněte proč. | Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Martin Říman" in graph.

graph
Graph online : Martin Říman
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Martin Říman >

News

Události, komentáře: Víc peněz na obranu
Vojáci dostanou víc peněz, ministr financí Pilný se se šéfem obrany Stropnickým dohodl na zvýšení výdajů na obranu. Do roku 2020 mají stoupnout na 1,4 % HDP oproti současnému zhruba jednomu procentu. Původní návrh resortu financí přitom počítal s pomalejším nárůstem. Příští rok dostane obrana necelých 58 miliard. Ministr Stropnický by chtěl ještě o 3 víc, podle šéfa financí by ale měl zapracovat hlavně na tom, aby vyčleněné peníze utratil. Řada armádních zakázek z minulých let se totiž oproti původním plánům protáhla. Dostala armáda dost peněz? Kdy se dostane na 2 % HDP, která by měla mít jako člen NATO? A na co by armáda měla peníze použít? Téma Událostí, komentářů pro senátora Tomáše Jirsu.
Recept na lepší vládnutí
Problém nízké akceschopnosti českých vlád je stále palčivější. K jeho řešení nejsou nutné radikální ústavní reformy. Nabízí se několik praktických námětů, jak fungování českých vlád zlepšit už za stávajících podmínek.
Jestli není Ivan Pilný schopen sestavit v době růstu vyrovnaný rozpočet, nemá ve vládě co dělat
Komentář ekonomického experta ODS Jana Skopečka k vyjádřením ministra financí Ivana Pilného ohledně problémů při sestavování rozpočtu na rok 2018.
ČEZ začne budovat chytré rozvodné sítě, podpoří elektromobily
Energetický gigant ČEZ začal frontální ofenzivu, chystá velkou podporu obnovitelným zdrojům energie, budování chytré rozvodné sítě a podporu elektromobilům. Více na Hybrid.cz v článku „ČEZ: nadělil si emisní povolenky, chystá velkou podporu elektromobilům a novým technologiím„. „Český energetický gigant ČEZ si včera ve sněmovně schválil odpustky v podobě emisních povolenech zdarma, čímž z rozpočtu ČR […] 
říman čez, ing. riman martin, říman ministr, říman ostrava, ing.martin riman, ing. martin říman e-mail, Říman životopis and more...
load menu