Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Latvijas Zaļā partija

> Latvia > Parties > Latvijas Zaļā partija
Latvijas Zaļā partija is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
 
photo  LZP

LZP - for

Latvijas Zaļā partija (LZP) ir politiska partija Latvijas Republikā. | The Latvian Green Party is a green political party in Latvia.
 NO! LZP

LZP - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Latvijas Zaļā partija (LZP). Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "LZP" in graph.

graph
Graph online : Latvijas Zaļā partija
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Latvijas Zaļā partija >

News

Strauji pildās partiju kases; ziedoti jau vairāk nekā 3 miljoni eiro - Mixnews.lv
Mixnews.lvStrauji pildās partiju kases; ziedoti jau vairāk nekā 3 miljoni eiroMixnews.lvPirmajā vietā pēc pārskaitītajiem ziedojumiem ir Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), kura ziedojumos saņēmusi 739 671 eiro, bet to veidojošās partijas - Latvijas Zemnieku savienība (LZS) un Latvijas Zaļā partija (LZP) - kontos saņēmušas attiecīgi 76 903 ...and more »
Lembergs piekritis būt ZZS premjera amata kandidāts - LETA (Paziņojums presei)
Lsm.lvLembergs piekritis būt ZZS premjera amata kandidātsLETA (Paziņojums presei)ZZS ietilpstošās Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars uzskata, ka ZZS ir jāvirza viens premjera amata kandidāts un tam ir jābūt Lembergam, aģentūru LETA informēja ZZS preses sekretāre Dace Kārkliņa. Tomēr LZP politiskajā vadībā ...Lembergs piekrīt kļūt par premjera amata kandidātuMixnews.lvall 27 news articles »
Zaļā partija vēlējusies rīkot piketu vienlaikus un vienuviet ar «Saskaņas» akciju - TVNET
Zaļā partija vēlējusies rīkot piketu vienlaikus un vienuviet ar «Saskaņas» akcijuTVNETPamatojoties uz likumu «Par sapulcēm, gājieniem un piketiem» un Rīgas Sabiedriskās kārtības noteikumiem, Rīgas dome nav atļāvusi Latvijas Zaļās partijas (LZP) pārstāvjiem rīkot piketu pret Lucavsalas pārdošanu vienlaikus un vienuviet ar jau iepriekš ...and more »
Zaļā partija neatbalstīs Lemberga virzīšanu premjera amatam, apgalvo Silenieks - DELFI.lv
Zaļā partija neatbalstīs Lemberga virzīšanu premjera amatam, apgalvo SilenieksDELFI.lvSavukārt Saeimas deputāts Augusts Brigmanis, kurš ZZS pārstāv Latvijas Zemnieku savienību, atteicās nosaukt, kuru kandidatūru viņš atbalstīs premjera amatam. Vienlaikus arī viņš apgalvoja, ka izšķiršanās ZZS par šo jautājumu vēl nav notikusi. Latvijas ...and more » 
LZP programma and more...
load menu