Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Latvijas Zaļā partija

> Latvia > Parties > Latvijas Zaļā partija
Latvijas Zaļā partija is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
 
photo  LZP

LZP - for

Latvijas Zaļā partija (LZP) ir politiska partija Latvijas Republikā. | The Latvian Green Party is a green political party in Latvia.
 NO! LZP

LZP - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Latvijas Zaļā partija (LZP). Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "LZP" in graph.

graph
Graph online : Latvijas Zaļā partija
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Latvijas Zaļā partija >

News

Brigmanis: Topošajā valdībā vides ministra amats nav jāveido - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeBrigmanis: Topošajā valdībā vides ministra amats nav jāveidoNeatkarīgā Rīta AvīzeViņš pieļāva, ka ZZS pārstāvošā Latvijas Zaļā partija (LZP) vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Kasparam Gerhardam (VL-TB/LNNK) varētu iesniegt savu redzējumu par veicamajiem uzdevumiem vides jomā. Jau ziņots, ka LZP iepriekš bija ...and more »
Zaļā partija ar Kučinski apspriež valdības veidošanu - DELFI.lv
DELFI.lvZaļā partija ar Kučinski apspriež valdības veidošanuDELFI.lvUz LZP domes sēdi uzaicinātais Kučinskis sniedzis informāciju par valdības veidošanas procesu un deklarācijas veidošanas principiem. Savukārt Tavars piedāvājis informāciju par gaidāmajām pašvaldības vēlēšanām. Tavars uzsvēra, ka jebkādus lēmumus ...LZP kopā ar Kučinski domes sēdē apsprieduši valdības veidošanas procesuTVNET.lvLZP kopā ar Kučinski domes sēdē apsprieduši valdības veidošanas procesu (4)Latvijas Avīzeall 4 news articles »
Darbs pie topošās valdības deklarācijas varētu noslēgties nākamnedēļ; fundamentālas izmaiņas neprognozē - TVNET.lv
Darbs pie topošās valdības deklarācijas varētu noslēgties nākamnedēļ; fundamentālas izmaiņas neprognozēTVNET.lvCits ZZS valdes loceklis, Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars arī apstiprināja, ka domstarpību sarunu procesā neesot un ka cita starpā panākta konceptuāla vienošanās valdības deklarācijā minēt nepieciešamību izvērtēt, vai ...and more »
ZZS no melnās avs neatsakās. Kalnozolam jāizlemj - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeZZS no melnās avs neatsakās. Kalnozolam jāizlemjNeatkarīgā Rīta AvīzeSavukārt A. Brigmaņa vietnieks, ZZS veidojošās Latvijas Zaļās partijas (LZP), no kuras rindām ZZS sarakstā tika iekļauts arī V. Kalnozols, pārstāvis Ingmārs Līdaka uzskata, ka nebūtu ētiski aicināt V. Kalnozolu atteikties no mandāta, jo par viņu ...and more » 
LZP programma and more...
load menu