Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Latvijas Zaļā partija

> Latvia > Parties > Latvijas Zaļā partija
Latvijas Zaļā partija is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
 
photo  LZP

LZP - for

Latvijas Zaļā partija (LZP) ir politiska partija Latvijas Republikā. | The Latvian Green Party is a green political party in Latvia.
 NO! LZP

LZP - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Latvijas Zaļā partija (LZP). Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "LZP" in graph.

graph
Graph online : Latvijas Zaļā partija
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Latvijas Zaļā partija >

News

Pagājušajā gadā visdāsnāk ziedots “Vienotībai” un “Latvijas attīstībai” - Latvijas Avīze
Latvijas AvīzePagājušajā gadā visdāsnāk ziedots “Vienotībai” un “Latvijas attīstībai”Latvijas AvīzeZaļo un zemnieku savienība (ZZS) ziedojumos saņēmusi 38 675 eiro, bet to pārstāvošajām partijām – Latvijas Zemnieku savienībai (LZS) un Latvijas Zaļajai partijai (LZP) – kontos ieskaitīti attiecīgi 33 492 eiro un 22 925 eiro. Bijušās valsts ...and more »
Silenieks: nevar apsolīt, ka ZZS pirmdien nosauks savu premjera amata kandidātu - TVNET.lv
Silenieks: nevar apsolīt, ka ZZS pirmdien nosauks savu premjera amata kandidātuTVNET.lv... frakcijas kopsēdē varētu tikt runāts par jaunveidojamās valdības darāmajiem darbiem, nevis konkrētiem premjera amata kandidātiem, šorīt intervijā Latvijas Radio atzina ZZS ietilpstošās Latvijas Zaļās partijas (LZP) līdzpriekšsēdētājs Viesturs ...and more »
Latvijas Zaļo partiju arī turpmāk vadīs Tavars; par Valsts prezidenta kandidātu vēl nelemj - Lsm.lv
Lsm.lvLatvijas Zaļo partiju arī turpmāk vadīs Tavars; par Valsts prezidenta kandidātu vēl nelemjLsm.lvLatvijas Zaļā partija (LZP) jau 12 gadus ir Zaļo un zemnieku savienībā. No Zaļās partijas Saeimā ievēlēti septiņi deputāti un tai ir arī divi ministri valdībā. Partijas kongress norisinājās pacilātā gaisotnē. Partijas līderi vērsa uzmanību, ka zaļajiem ...Zaļā partija ZZS prezidenta amatam varētu virzīt VējoniTVNETVējonis: LZP jākļūst par līderi, no tās var nākt premjers un prezidentsApollo.lvall 7 news articles »
LZP: Vējonis- pasaulē pirmais no Zaļās partijas ievēlētais Valsts prezidents - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeLZP: Vējonis- pasaulē pirmais no Zaļās partijas ievēlētais Valsts prezidentsNeatkarīgā Rīta AvīzeRaimonds Vējonis (ZZS) ir pasaulē pirmais Valsts prezidents, kurš ievēlēts no Zaļās partijas, savā "Twitter" kontā vēsta Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars. LZP ir viena no Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) veidojošajām ...Vējonis ir pasaulē pirmais no Zaļās partijas ievēlētais Valsts prezidents, jūsmo partijas priekšsēdētājsDELFI.lvall 5 news articles » 
LZP programma and more...
load menu