Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Latvijas Zaļā partija

> Latvia > Parties > Latvijas Zaļā partija
Latvijas Zaļā partija is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
 
photo  LZP

LZP - for

Latvijas Zaļā partija (LZP) ir politiska partija Latvijas Republikā. | The Latvian Green Party is a green political party in Latvia.
 NO! LZP

LZP - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Latvijas Zaļā partija (LZP). Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "LZP" in graph.

graph
Graph online : Latvijas Zaļā partija
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Latvijas Zaļā partija >

News

Belēvičs: Veselības nozarē jānosaka finansējuma pieauguma grafiks, lai to ... - TVNET
Belēvičs: Veselības nozarē jānosaka finansējuma pieauguma grafiks, lai to ...TVNETJa Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) nolems Latvijas Zaļās partijas (LZP) biedru Gunti Belēviču (ZZS) virzīt veselības ministra amatam, politiķis ir gatavs uzņemties šos pienākumus. Viņš uzskata, ka veselības aprūpes nozarē jābūt noteiktam finansējuma ...
ZZS varētu vadīt Veselības ministriju; virzīs Belēviču - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeZZS varētu vadīt Veselības ministriju; virzīs BelēvičuNeatkarīgā Rīta AvīzeSaeimā ievēlēto Gunti Belēviču (LZP), norāda ZZS valdes loceklis un Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars. Gala lēmums šajā jautājumā šodien vēl būs jāpieņem ZZS valdei. Tāpat šī izšķiršanās vēl jāpārrunā ar Ministru ...
ZZS politiķi skaidro nepieciešamību vadīt VARAM - TVNET
ZZS politiķi skaidro nepieciešamību vadīt VARAMTVNETLatvijas Zaļās partijas (LZP) līdzpriekšsēdētājs un ZZS valdes loceklis Viesturs Silenieks norādīja, ka sarunām par jaunās valdības veidošanu ir jānotiek konstruktīvi un beigās būs jāpanāk vienošanās. Ceļi, kā to panākt, ir dažādi, piemēram, tīri ...and more »
Brigmanis: «Vienotības» ultimāta dēļ ZZS jāpieņem lēmums par piedāvāto ... - TVNET
Brigmanis: «Vienotības» ultimāta dēļ ZZS jāpieņem lēmums par piedāvāto ...TVNETViena no ZZS dalībniecēm - Latvijas Zaļā partija (LZP) - gan uzskata, ka VARAM ir jāvada ZZS pārstāvim. ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks, LZP pārstāvis. Ingmārs Līdaka uzskata, ka pašlaik vides joma ir daļēji atstāta novārtā, VARAM ..."Vienotība" kopā ar VL-TB/LNNK valdības veidošanā mēģina "nolauzt" ZZSLETA (Paziņojums presei)all 11 news articles » 
LZP programma and more...
load menu