Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Latvijas Zaļā partija

> Latvia > Parties > Latvijas Zaļā partija
Latvijas Zaļā partija is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
 
photo  LZP

LZP - for

Latvijas Zaļā partija (LZP) ir politiska partija Latvijas Republikā. | The Latvian Green Party is a green political party in Latvia.
 NO! LZP

LZP - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Latvijas Zaļā partija (LZP). Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "LZP" in graph.

graph
Graph online : Latvijas Zaļā partija
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Latvijas Zaļā partija >

News

Balsis Kurzemē, iespējams, pirktas par labu Latvijas Zaļās partijas biedram ... - DELFI.lv
DELFI.lvBalsis Kurzemē, iespējams, pirktas par labu Latvijas Zaļās partijas biedram ...DELFI.lvKriminālprocesā, kas uzsākts pērn vēlēšanu dienā 4.oktobrī, konstatēts, ka viens Latvijas pilsonis ir piedāvājis citam Latvijas pilsonim par atlīdzību 12.Saeimas vēlēšanās nobalsot par noteiktu sarakstu un vienu deputāta kandidātu, kā arī piesaistīt ...and more »
Beverīnas novads piekrīt robežu maiņai ar Valmieras pilsētas pašvaldību - DELFI.lv
DELFI.lvBeverīnas novads piekrīt robežu maiņai ar Valmieras pilsētas pašvaldībuDELFI.lvLatvijas Zaļā partija (LZP) šajos likuma grozījumos saskata Valmieras industriālā parka projekta lobiju, informēja LZP biroja vadītāja Līga Bulmeistere. Izstrādātie grozījumi likumā paredzēti, lai vienkāršotu administratīvo teritoriju robežu grozīšanas ...Beverīnas novadā pieņemts lēmums par novada robežas maiņu ar Valmieras ...Druvaall 4 news articles »
Zemnieki turēsies pie tradicionālām vērtībām - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeZemnieki turēsies pie tradicionālām vērtībāmNeatkarīgā Rīta AvīzeJautāts, ko viņš vēstīs partijas biedriem par partijas nākotnes mērķiem, A. Brigmanis saka, ka uzruna būšot pragmatiska un akadēmiska. Tajā viņš raksturošot aktualitātes no Latvijas Zemnieku savienības un to partneru no Latvijas Zaļās partijas ...
Līdaka apšauba, ka «zaļie» būtu iesaistīti iespējamā balsu pirkšanā ZZS labā - TVNET
Līdaka apšauba, ka «zaļie» būtu iesaistīti iespējamā balsu pirkšanā ZZS labāTVNETApšaubāmi, ka kāds no cilvēkiem, kuri iesaistīti iespējamā balsu pirkšanā par labu Zaļo un zemnieku savienībai, varētu būt «zaļais» jeb Latvijas Zaļās partijas (LZP) pārstāvis, sacīja LZP valdes loceklis un ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētāja ...VM parlamentārais sekretārs izsaukts uz DP par balsu pirkšanu KurzemēApollo.lvDivas personas tur aizdomās par balsu pirkšanu Saeimas vēlēšanās ZZS labā ...LETA (Paziņojums presei)all 10 news articles » 
LZP programma and more...
load menu