Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Latvijas Zaļā partija

> Latvia > Parties > Latvijas Zaļā partija
Latvijas Zaļā partija is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
 
photo  LZP

LZP - for

Latvijas Zaļā partija (LZP) ir politiska partija Latvijas Republikā. | The Latvian Green Party is a green political party in Latvia.
 NO! LZP

LZP - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Latvijas Zaļā partija (LZP). Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "LZP" in graph.

graph
Graph online : Latvijas Zaļā partija
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Latvijas Zaļā partija >

News

Labi apmaksātie politiķi kūtri ziedo savām partijām - Mixnews.lv
Mixnews.lvLabi apmaksātie politiķi kūtri ziedo savām partijāmMixnews.lvNeraugoties uz to, ka vairāki spilgtākie Latvijas politiķi ir turīgi un gatavojas startēt parlamenta vēlēšanās, ziedojumus un biedra naudas savām partijām tie piešķīruši samērā kūtri, liecina aģentūras LETA apkopotā Korupcijas novēršanas un apkarošanas ...and more »
ZZS – politiskais pragmatisms, kas atmaksājas - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeZZS – politiskais pragmatisms, kas atmaksājasNeatkarīgā Rīta AvīzeTiek runāts, ka strīdu pamatā esot gan Latvijas Zaļās partijas (LZP) vēlme beidzot izmēģināt savus spēkus politikā patstāvīgi, gan arī šīs partijas līdzpriekšsēdētāja, aizsardzības ministra Raimonda Vējoņa privātas domstarpības ar A. Lembergu. Tiek ...
Saeimas un eksministru partijām šogad saziedoti 1,8 miljoni eiro - TVNET
Saeimas un eksministru partijām šogad saziedoti 1,8 miljoni eiroTVNETOtrajā vietā ir Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), kura ziedojumos saņēmusi 437 398 eiro, bet to pārstāvošās partijas - Latvijas Zemnieku savienība (LZS) un Latvijas Zaļā partija (LZP) - kontos saņēmušas attiecīgi 74 078 eiro un 3177 eiro. Trešajā vietā ... 
LZP programma and more...
load menu