Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Latvijas Zaļā partija

> Latvia > Parties > Latvijas Zaļā partija
Latvijas Zaļā partija is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
 
photo  LZP

LZP - for

Latvijas Zaļā partija (LZP) ir politiska partija Latvijas Republikā. | The Latvian Green Party is a green political party in Latvia.
 NO! LZP

LZP - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Latvijas Zaļā partija (LZP). Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "LZP" in graph.

graph
Graph online : Latvijas Zaļā partija
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Latvijas Zaļā partija >

News

Zaļā partija gatavojas aizsardzības ministra amatam virzīt Raimondu Bergmani - Lsm.lv
Lsm.lvZaļā partija gatavojas aizsardzības ministra amatam virzīt Raimondu BergmaniLsm.lvŠajā jautājumā lēmums vēl jāpieņem arī Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS). Bergmanis sacīja, ka LZP valde viņu ir uzrunājusi par aizsardzības ministra amata ieņemšanu, un viņš pieļauj, ka atbilde uz šo jautājumu viņam ir jāsniedz vēlākais pirmdien, 8 ...Kā kritērijiem atbilstošus aizsardzības ministra kandidātus min Bergmani un StraumiTVNETall 21 news articles »
Zaļās partijas valde tiksies ar Belēviču - Medicine- Medicīnas Vortāls
Medicine- Medicīnas VortālsZaļās partijas valde tiksies ar BelēvičuMedicine- Medicīnas VortālsLatvijas Zaļās partijas (LZP) valde šodien tiksies ar veselības ministru Gunti Belēviču, lai pārrunātu viņa darba plānus un citus jautājumus, aģentūrai LETA sacīja LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars. Sarunā plānots apspriest, kas ir tās ...Belēvičs pēc LZP aicinājuma nolēmis nenolikt deputāta mandātuTVNET.lvBelēvičs nolēmis nenolikt deputāta mandātuNeatkarīgā Rīta Avīzeall 16 news articles »
«Vienotībā» neapmierināti ar Belēviča darbu; amatu pagaidām nezaudēs - TVNET.lv
«Vienotībā» neapmierināti ar Belēviča darbu; amatu pagaidām nezaudēsTVNET.lvLatvijas Zaļās partijas (LZP) valde Belēviču par viņa darba plāniem un citiem jautājumiem uzklausīs valdes sēdē pirmdien, 19.oktobrī, aģentūrai LETA sacīja LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars. Tāpat plānots apspriest, kas ir tās ieinteresētās puses ...and more »
Latvijas Zaļo partiju arī turpmāk vadīs Tavars; par Valsts prezidenta kandidātu vēl nelemj - Lsm.lv
Lsm.lvLatvijas Zaļo partiju arī turpmāk vadīs Tavars; par Valsts prezidenta kandidātu vēl nelemjLsm.lvLatvijas Zaļā partija (LZP) jau 12 gadus ir Zaļo un zemnieku savienībā. No Zaļās partijas Saeimā ievēlēti septiņi deputāti un tai ir arī divi ministri valdībā. Partijas kongress norisinājās pacilātā gaisotnē. Partijas līderi vērsa uzmanību, ka zaļajiem ...Latvijas Zaļā partija sestdien kongresā pārvēlēs valdes priekšsēdētājuDELFI.lvVējonis: LZP jākļūst par līderi, no tās var nākt premjers un prezidentsApollo.lvall 7 news articles » 
LZP programma and more...
load menu