Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Latvijas Zaļā partija

> Latvia > Parties > Latvijas Zaļā partija
Latvijas Zaļā partija is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
 
photo  LZP

LZP - for

Latvijas Zaļā partija (LZP) ir politiska partija Latvijas Republikā. | The Latvian Green Party is a green political party in Latvia.
 NO! LZP

LZP - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Latvijas Zaļā partija (LZP). Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "LZP" in graph.

graph
Graph online : Latvijas Zaļā partija
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Latvijas Zaļā partija >

News

Ozolnieku novadā pietrūkst deputātu balsu mēra atstādināšanai - Lsm.lv
Lsm.lvOzolnieku novadā pietrūkst deputātu balsu mēra atstādināšanaiLsm.lvĢirts Neija (Latvijas Zaļā partija) pauda viedokli, ka Veļeckis ar citiem deputātiem nesadarbojas, lai veicinātu Ozolnieku attīstību: „Manā ieskatā viens no svarīgākajiem domes priekšsēdētāja darbiem ir tieši domes kā deputātu kopuma vadīšana. Līdz šim ...
Zaļā partija vēlējusies rīkot piketu vienlaikus un vienuviet ar «Saskaņas» akciju - TVNET
Zaļā partija vēlējusies rīkot piketu vienlaikus un vienuviet ar «Saskaņas» akcijuTVNETPamatojoties uz likumu «Par sapulcēm, gājieniem un piketiem» un Rīgas Sabiedriskās kārtības noteikumiem, Rīgas dome nav atļāvusi Latvijas Zaļās partijas (LZP) pārstāvjiem rīkot piketu pret Lucavsalas pārdošanu vienlaikus un vienuviet ar jau iepriekš ...and more »
No Zaļās partijas Belēvičs varētu kandidēt Zemgalē, Panteļējevs - Latgalē - DELFI.lv
No Zaļās partijas Belēvičs varētu kandidēt Zemgalē, Panteļējevs - LatgalēDELFI.lvBijušais Latvijas Zaļās partijas (LZP) Rīgas mēra amata kandidāts Guntis Belēvičs 12.Saeimas Zaļo un zemnieku savienības sarakstā varētu kandidēt Zemgales vēlēšanu apgabalā, bet Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs Andrejs Panteļējevs ...
Latvijas Zaļā partija ir pret tautas vēlēta prezidenta ideju - TVNET
Latvijas Zaļā partija ir pret tautas vēlēta prezidenta idejuTVNETLai gan daži Zaļo un zemnieku savienībā (ZZS) ietilpstošās Latvijas Zaļās partijas (LZP) deputāti balsoja par likumprojekta par tautas vēlētu prezidentu nodošanu atbildīgajām Saeimas komisijām, partija ir pret šādas iniciatīvas īstenošanu, sacīja LZP ...and more » 
LZP programma and more...
load menu