Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Latvijas Zaļā partija

> Latvia > Parties > Latvijas Zaļā partija
Latvijas Zaļā partija is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
 
photo  LZP

LZP - for

Latvijas Zaļā partija (LZP) ir politiska partija Latvijas Republikā. | The Latvian Green Party is a green political party in Latvia.
 NO! LZP

LZP - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Latvijas Zaļā partija (LZP). Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "LZP" in graph.

graph
Graph online : Latvijas Zaļā partija
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Latvijas Zaļā partija >

News

Iebilst pret ieceri Ventspilī uzglabāt amonija nitrātu - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeIebilst pret ieceri Ventspilī uzglabāt amonija nitrātuNeatkarīgā Rīta AvīzeLatvijas Zaļā partija (LZP) atbalsta Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētāja Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") pozīciju un iebilst pret AS "Kālija parks" ieceri Ventspils pilsētas teritorijā uzglabāt sprādzienbīstamo amonija nitrātu ...and more »
Silenieks apgalvojumus par ietekmi uz balsojumu nodēvē par muļķībām - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeSilenieks apgalvojumus par ietekmi uz balsojumu nodēvē par muļķībāmNeatkarīgā Rīta AvīzeLatvijas Zaļās partijas (LZP) līdzpriekšsēdētājs Viesturs Silenieks apgalvojumu par Ventspils domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") ietekmi uz viņa balsojumu par Andra Amerika iecelšanu Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētāja ...
E.Tavars: Ventspilnieki nedrīkst būt amonija nitrāta sprādzienbīstamās zonas ķīlnieki - Ventspils
VentspilsE.Tavars: Ventspilnieki nedrīkst būt amonija nitrāta sprādzienbīstamās zonas ķīlniekiVentspilsEs, kā Latvijas Zaļās partijas (LZP) priekšsēdētājs, pilnībā atbalstu Ventspils pilsētas pašvaldības un pilsētas galvas Aivara Lemberga pozīciju – nepieļaut tik potenciāli sprādzienbīstamas vielas, kāds ir amonija nitrāts, uzglabāšanu pilsētas ...
LZP: Vējonis- pasaulē pirmais no Zaļās partijas ievēlētais Valsts prezidents - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeLZP: Vējonis- pasaulē pirmais no Zaļās partijas ievēlētais Valsts prezidentsNeatkarīgā Rīta AvīzeRaimonds Vējonis (ZZS) ir pasaulē pirmais Valsts prezidents, kurš ievēlēts no Zaļās partijas, savā "Twitter" kontā vēsta Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars. LZP ir viena no Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) veidojošajām ...Vējonis ir pasaulē pirmais no Zaļās partijas ievēlētais Valsts prezidents, jūsmo partijas priekšsēdētājsDELFI.lvall 5 news articles » 
LZP programma and more...
load menu