Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Ivan Cinka

> Czech Republic > Politicians > Komunistická strana Čech a Moravy > Ivan Cinka
Ivan Cinka is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
KSČM
 
photo Ivan Cinka

Ivan Cinka - for

Český komunistický politik a novinář. | A Czech communist politician.
 NO! Ivan Cinka

Ivan Cinka - against

Klikněte, jestliže Ivana Cinku nepodporujete. Řekněte proč. | Click, if you do not support Ivan Cinka. Say why.

Online election results for "Ivan Cinka" in graph.

graph
> Ivan Cinka >

Biography

[+] ADD

CZE:

 

Mgr. Ivan Cinka (*10. června 1957, Benešov), je český komunistický politik a novinář.

 

Po maturitě na benešovském gymnáziu absolvoval obor teorie kultury na Filosofické fakultě University Karlovy v Praze. Praxi zahájil jako redaktor okresních novin Jiskra. Poté pracoval v řadě funkcí zejména v mládežnickém hnutí, působil mimo jiné jako předseda středočeského krajského výboru SSM. Po roce 1989 krátce pracoval v aparátu KSČM a dále se živil jako stavební dělník a řidič nákladního auta. V roce 1992 nastoupil jako redaktor do Haló novin. Novinářskou praxi přerušil na léta 1999 až 2006, kdy si doplňoval své zkušenosti na pozici »operátora procesu« v americké potravinářské firmě Master foods (Mars) v Poříčí nad Sázavou. Poté se vrátil do Haló novin, kde nyní vede ekonomickou redakci. Je členem ÚV KSČM, řady okresních stranických orgánů a předsedou MěR KSČM Benešov. Čtvrté volební období také působí v benešovském městském zastupitelstvu a vykonává zde funkci předsedy kontrolního výboru. Na podzim roku 2008 byl poprvé zvolen do středočeského krajského zastupitelstva, kde pracuj. jako místopředseda výborů pro dopravu a pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost.

 

zdroj

31.5.2012

updated: 2013-10-12

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

If the text contains an error, incorrect information, you want to fix it, or even you would like to mange fully the content of the profile, please contact us. contact us..


 
, unrl: cinka and more...
load menu