Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Igor Matovič

> Slovakia > Politicians > Obyčajní Ľudia a nezávislé osobnosti > Igor Matovič
Igor Matovič is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
OĽaNO
 
photo Igor Matovič

Igor Matovič - for

Slovenský podnikateľ a politik, poslanec NR SR. | A Slovak politician and member of the National Council.
 NO! Igor Matovič

Igor Matovič - against

Kliknite, pokiaľ nepodporujete tohto politika. Povedzte, prečo. | Click, if you do not support Igor Matovič. Say why.

Online election results for "Igor Matovič" in graph.

graph
Graph online : Igor Matovič
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Igor Matovič >

News

6:59 minútu do moratória - Kto nevolí, volí Fica (matovic)
Vraj existuje prieskum, kde má Kiska v celku slušnú rezervu pred Ficom. Bodaj by. Musím zároveň uznať, že Fico záver kampane vyšpičkoval - pustiť do obehu propagandistické spoty v spravodajstve s Kuzminovou, Korcom, Krčmérym ... či pustiť na Dvojke film o Scientológii, to môže výrazne zabrať. My sme robili, čo sme mohli - v piatok v parlamente 12 metrový transparent "Fico, 6 rokov sa cmúľaš s Harabinom ...", cez víkend milión letákov do schránok "3 zločiny Roberta Fica", v pondelok "Detektor na Fica", v utorok - stredu 300 tisíc špáradiel v uliciach "Máš Fica plné zuby? Poď voliť."
dnes sa teším: http://www.youtube.com/watch?v=gvubGRxPw5I ... uvidíme, či Fico b...
dnes sa teším: http://www.youtube.com/watch?v=gvubGRxPw5I ... uvidíme, či Fico bude posero a pošle na nás policajtov ... ak má rozum, nepošle ... uvidímeStanovačka u FICA - 22.6.2013www.youtube.comhttps://www.facebook.com/events/422796594494707/ Dátum: Sobota 22. júna 2013, od 18,00 Miesto: Ficov Vinohrad (GPS 48.18571,17.116925) Čo so sebou: stany, šp...
... jasné, mohli sme si vybrať aj pohodlnejšiu cestu - nezmysluplne kričať z opo...
... jasné, mohli sme si vybrať aj pohodlnejšiu cestu - nezmysluplne kričať z opozičných lavíc a spoliehať sa, že sa raz niekedy nájde niekto uvedomelý a mocný a začne sám od seba rómsky problém riešiť. Mám však obavu (na základe prístupu politikov za posledných 22 rokov), že také nič by Slovensku nehrozilo, až kým by už bolo neskoro. Ľuďom sme pred aj po voľbách sľúbili, že sa budeme správať konštruktívne, toto je dôkaz toho, že sme neklamali. Berieme si na plecia najzložitejší problém Slovenska, na ktorom spravodlivom riešení sa politické body získať nedajú. Robíme to však preto, lebo je to zodpovedné a správne. Presne tak, ako keď sme na našu kandidátku dali Petra Polláka, napriek tomu, že sme vedeli, že nám to vo voľbách skôr ublíži ako pomôže. ... toto je iné robenie politiky, ktoré sme ľuďom aj sľúbili.
Du ven blejt, spoločnosti! (matovic)
Tento pocit som nezažil roky. Aj keď spáchali opäť ďalšie svintvo, vždy som sa tu cítil ako doma a tajne som sníval, že raz zlo porazíme. To, čo teraz spáchal Paška, vo mne zrazu vyvolalo pocit, ktorý som nemal od socializmu. V krku  mi zrazu navrela hrča a nedovolí dýchať. 
igor matovič trnava, igor matovič podnikatel, igor matovic zivotopis and more...
load menu