Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
left right close

Alfrēds Rubiks

> Latvia > Politicians > Latvijas Sociālistiskā partija > Alfrēds Rubiks
Alfrēds Rubiks is ready for your opinion, support and vote. Vote online NOW!
LSP
 
photo Alfrēds Rubiks

Alfrēds Rubiks - for

Latvijas politiķis, Latvijas Sociālistiskās partijas (LSP) priekšsēdētājs. | A Latvian Socialist politician. A member of the GUE/NGL.
 NO! Alfrēds Rubiks

Alfrēds Rubiks - against

Noklikšķiniet uz, ja jūs neatbalsta Alfrēds Rubiks. Pateikt, kāpēc. / Click, if you do not support this candidate. Say why.

Online election results for "Alfrēds Rubiks" in graph.

graph
Graph online : Alfrēds Rubiks
Full functionality only if Javascript and Flash is enabled
> Alfrēds Rubiks >

News

DP vēlreiz izbeidz kriminālprocesu par Rubika izteikumiem saistībā ar represijām - TVNET
DP vēlreiz izbeidz kriminālprocesu par Rubika izteikumiem saistībā ar represijāmTVNETTiesībsarga atzinumā norādīts - lai gan Rubika izteikumi ir vērtējami kā aizvainojoši, īpaši tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri cieta no PSRS represijām, un vēsturiski nepamatoti, tie nepārkāpj ANO Starptautiskā paktā par pilsoniskajām un politiskajām ...Vēlreiz izbeidz kriminālprocesu par Rubika izteikumiemLETA (Paziņojums presei)all 4 news articles »
Ušakovam paredz nozīmīgu lomu politikā - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzeUšakovam paredz nozīmīgu lomu politikāNeatkarīgā Rīta AvīzeViens no ilglaicīgākajiem Rīgas mēriem savulaik ir bijis Alfrēds Rubiks, kura šābrīža popularitāte joprojām sakņojas kādreizējā Rīgas izpildkomitejas priekšsēdētāja postenī. A. Rubiks uzskata, ka pieci gadi galvaspilsētas vadītāja amatā nav ilgs laiks ...and more »
No 'karcera izlaistais' aktīvists Aijo nevilcinoties steidz asi kritizēt notiekošo Latvijā - DELFI.lv
No 'karcera izlaistais' aktīvists Aijo nevilcinoties steidz asi kritizēt notiekošo LatvijāDELFI.lvAijo pauž pārliecību, ka valsts vara safabricējusi pret viņu šo „smieklīgo" lietu tās īstenotās citādi domājošo izsekošanas politikas ietvaros, atgādinot lietu pret Alfrēdu Rubiku un lietu par ieroču glabāšanu pret Lindermanu, kas tikusi safabricēta un ...and more »
Puķu karalis Vēriņš - Neatkarīgā Rīta Avīze
Neatkarīgā Rīta AvīzePuķu karalis VēriņšNeatkarīgā Rīta AvīzeNe velti 1981. gadā Alfrēds Rubiks viņam noņēma partijas biļeti, jo kāds bija nostučījis, ka Vēriņš, kurš tobrīd strādāja žurnālā Dārzs un Drava, esot staigājis pa Preses namu, skaļi bļaustoties un ironizējot partijas saukli Ekonomikai jābūt ekonomiskai. 
rubiks alfrds, Alfreds RUBIKS, Latvia Alfreds RUBIKS, alfreds rubiks, rubiks alfreds, "alfreds rubiks", alfreds rubiks tautiba, alfreds rubiks biography and more...
load menu