Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Yuriy Kolobov

Міністр фінансів Колобов - людина без минулого?

Yuriy Kolobov 43%

button ElectionsMeter.com

 

Юрій Колобов, який 28 лютого очолив Мінфін – загадковий персонаж в українській політиці. Вперше зустрічаю міністра, у офіційній біографії якого є прогалини як мінімум у кілька років.

 

Одразу ж після призначення Колобова міністром фінансів, я почав шукати про нього дані у відкритих джерелах інформації. До Мінфіну він більше року був першим заступником голови Національного банку України, тобто державним службовцем високого рангу. На таких посадах у біографії людей не повинно бути «темних» плям, думав я. Ну, принаймні, в офіційній версії. Але я помилився. Трудова біографія 38-річного Юрія Колобова розпочинається із… керування ним державним казначейством Ощадбанку (ймовірно, із 2003 року). Принаймні, у офіційних даних подається лише дата звільнення із цієї посади – червень 2008 року. Відомо також, що нинішній міністр фінансів має дві освіти. Утім, чіткої ясності того, чим до 30-річного віку (до призначення в Ощадбанк) займався Юрій Колобов, не має. Вчився? Очно? Заочно? Якщо він закінчив школу у 1990 році, і дві вищі освіти здобував на стаціонарі (плюс 10 років), то все одно питання відкрите: що він робив ще 3 роки. Працював? Де? Відповідей на ці запитання не дає і офіційний сайт Мінфіну.

...

 

 

Сергій Руденко

2 марта 2012

Докладніше: blogs.korrespondent.net

2014-02-12


amalia -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Ukraine > Politicians > Yuriy Kolobov
 
load menu