Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Volodymyr Ohryzko

Огризко вважає, що владу треба зробити чесною та моральною ‎

Volodymyr Ohryzko 19%

button ElectionsMeter.com

 

Українську владу треба зробити чесною та українською. Про це сказав екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко на з'їзді Української платформи "Собор", від якої він виcувається. Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

 

"Сьогодні перед нами стоять дві надзадачі. Перша - зробити владу чесною. Друга — зробити владу українською. На привеликий жаль, ми сьогодні не маємо ні того, ні іншого. Так сталося, що наша влада не чесна, і не українська", - наголосив він.

 

Огризко також додав, що сьогодні між владою і суспільством утворилася прірва.

 

"Кожен живе по-своєму, і кожен виживає, як хоче. І цю систему хочуть законсервувати. Нам хочуть сказати, що саме таким чином ми повинні жити: влада буде займатися дерибаном, а громада буде це сприймати і намагатися у якийсь спосіб вижити. Це шлях до краху", - підкреслив екс-міністр.


юююДжерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_ogrizko-vvazhae-scho-vladu-treba-zrobi. i-chesnoyu-ta-moralnoyu/449186">Gazeta.ua</a>

...

 

 

04.08.2012

Читайте бiльше: gazeta.ua

2012-08-31


pacman -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

 
load menu