Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Vladimír Mečiar

Mečiar bojovníkom proti korupcii?

Vladimír Mečiar 49%

button ElectionsMeter.com

Bývalý premiér a niekdajší predseda koaličnej strany sa prezentuje ako bojovník proti korupcii. Reaguje totiž na pokračovanie kauzy nástenkový tender. „S kritikou korupcie v koalícii vlády Roberta Fica som začal vtedy, keď to iní politici nerobili. Otvorene som kritizoval, z čoho vznikli problémy v koalícii a s voličmi, že špiním do vlastného hniezda,“ tvrdí predseda ĽS-HZDS Vladimír Mečiar.

V súvislosti s nástenkovým tendrom je presvedčený, že došlo k porušeniu zákona: „O tom niet pochybností.“  

Nezabudnime na kauzu emisie

Mečiar však vyhlásil, že by sa rovnako, ako je to s kauzou nástenkového tendra, malo pristupovať aj k doriešeniu kauzy okolo predaja emisií: „Po nástupe nominanta Most-Híd na ministerstvo životného prostredia sa prestalo hovoriť o emisiách a tým sa aj minister zbavuje zodpovednosti. Necháva na rozhodnutí prokuratúry kauzu teplého vzduchu. Nástenková kauza prebieha vyšetrovaním a druhá nie. Aký je dôvod? Vyšetrovatelia sú procesne nezávislí. Ak budú úkony urobené v súlade s právom, ja som sa mu vždy v živote podriadil.. Myslím si, že tak má konať každý.“

...

 

Zdroj : aktuality

 

Autor: Patrik Kováč


jarmilka -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

 
load menu