Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Visu Latvijai!

''Visu Latvijai'' un Čečenu skandālā iejaukts arī ...

Visu Latvijai! 43%

... Egīls Helmanis.Tikšanās ar grupējuma līderi notikusi pat Ogres domē

 

Par pēdējā laika lielāko skandālu kļuvis fakts, ka partija ''Visu Latvijai'' iespējams saņēmusi finansējumu no Čečenu organizācijām, kas cieši saistītas ar organizēto noziedzību. Kā raidījumam ''Nekā personīga'' skaidrojusi iekšlietu ministre Linda Mūrniece, Drošības policija šobrīd uz pārrunām aicinājusi gan ''Visu Latvijai'' biedrus, gan arī attiecīgās čečenu grupas locekļus.

 

Tikšanās ar čečenu grupējuma līderi notikusi pat Ogres domē

 

Par konkrētā čečenu grupējuma līderi tiek uzskatīts uzņēmējs Beslans Abdulmusļimovs. Ar ''Visu Latvijai'' līderi Raivi Dzintaru Abdulmusļimovu savulaik kopā esot savedis tieši nu jau visai bēdīgo slavu ieguvušais Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis. Tieši Helmanis arī organizējis abus iepriekšminēto personu tikšanās. Par vienu no tikšanās vietām pat tikusi izvēlēta Ogres novada dome.

 

Priekšsēdētāja vietniekam arvien piemitusi tendence ''iekulties'' apšaubāmās situācijās

 

Jāteic, ka Ogres novada pašvaldības priekšsēdētāja vietniekam Egilam Helmanim jau iepriekš gadījies iesaistīties dažādos apšaubāmos darījumos. Īsi pirms 2009. gadā notikušajām pašvaldību vēlēšanām Helmaņa kungs pat pamanījās nokļūt apcietinājumā, jo tika aizturēts uz aizdomu pamata par naudas izspiešanu. Nesaprotamu iemeslu dēļ gan atradās pietiekams skaits vēlētāju, kuri atdeva savu balsi tieši par E.Helmani. Viņam ne vien izdevās iekļūt domē, bet arī kļūt par priekšsēdētāja vietnieku tautsaimniecības jautājumos. Ar to gan viņam ātri vien kļuva par maz, un Helmanis sev izkārtoja arī vairākus citus amatus domē - kļuva ne vien par tautsaimniecības un finanšu komitejas deputātu, bet arī par priekšsēdētāja vietnieku tūrisma un sporta jautājumos.

 

Pārmērīga draudzība arī ar afgāņiem un mistiski projekti Zilajos kalnos

 

Diezgan lielu ažiotāžu sabiedrībā izraisījusi Egila Helmaņa vēlme ''kaut ko'' izveidot Zilo kalnu teritorijā. Helmanis atklājis tikai to, ka attiecībā uz šo teritoriju viņam ir lieli plāni un tajos būšot iesaistīti arī ārvalstu investori. Nekādu konkrētāku informāciju par šīs ieceres būtību gan tā arī nav izdevies noskaidrot. Savukārt pēdējais no E.Helmaņa savādajiem izgājieniem saistīts ar vēlmi nodibināt ciešu draudzību ar Afganistānas pilsētas Maimanas pašvaldību. Neskatoties uz to, ka n. vienam īsti nav zināms, cik lielus ieguldījumus šī ''draudzība'' prasīs, E.Helmaņa kolēģi nobalsoja par to, ka Maimana turpmāk kļūs par oficiālu sadraudzības pilsētu Ogrei.

 

Avots: OGRENET (2010-11-01)


cici -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Latvia > Parties > Visu Latvijai!
 
load menu