Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
«Україна — Вперед!»

«Україна – Вперед!» – є альтернативою старим політикам, - О. Логвиненко

«Україна — Вперед!» 20%

button ElectionsMeter.com

 

Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!» 8 серпня подала на реєстрацію до Центральної виборчої комісії (ЦВК) партійний виборчий список, а також список кандидатів у народні депутати по мажоритарних округах. Про це повідомили JeyNews в прес-службі партії «Україна – Вперед!».

 

Як розповів після подачі документів член політради партії «Україна – Вперед!» Олексій Логвиненко, всього до виборчого списку включено 150 кандидатів, серед яких немає старих політиків та представників фінансово-промислових груп. Крім того, подані списки 109 кандидатів у депутати від партії у мажоритарних округах.«Ще кілька місяців тому ніхто не вірив, що політика може бути відкритою, що можна створити партію нового типу, привести в політику нових лідерів, які будуть працювати на країну та для людей. Сьогодні це реальність. Партія «Україна – Вперед!» – є альтернативою старим політикам. І ми переможемо, щоб реалізувати нашу головну мету – забезпечити гідне життя кожному, дати можливість кожному реалізувати себе у своїй країні», – наголосив він.Олексій Логвиненко відзначив, що команда Наталії Королевської об'єднала справжніх професіоналів, які домоглися успіху в різних галузях та готові тепер взяти на себе відповідальність за всю країну.За його словами, 62% кандидатів – це молоді люди віком від 21 до 35 років.

...

 

 <. p>

09.08.2012

Читайте повний текст статті: jeynews.com.ua

30.08.2012


panda -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

 
load menu