Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Tibor Mikuš

Tibor Mikuš prevzal prestížne ocenenie Re Enzo

Tibor Mikuš 47%

button ElectionsMeter.com

Tibor Mikuš si dňa 9. marca 2010 na pôde parlamentu SR  v kancelárií podpredsedu Národnej rady SR Miroslava Číža za prítomnosti predsedu ústavno-právneho výboru Mojmíra Mamojku, podpredsedu výboru pre kultúru a média Dušana Jarjabka a organizárov Pierluigiho a Zuzany Solieri z Associazione Allegra osobne prevzal prestížne ocenenie Re Enzo v kategórii “Inštitúcie”.

Táto cena mu bola udelená za to, že ako predseda Trnavského samosprávneho regiónu uskutočňoval politiku spolupráce na európskej úrovni, ktorá doviedla v roku 2008 do uzavretia dohody medzi Trnavským samosprávnym regiónom a talianskym autonómnym regiónom Friuli Venezia Giulia. Dohoda je zameraná na spoluprácu a uzatváranie zmlúv v oblastiach ekonomicko-obchodnej, technicko-vedeckej, sociálno-zdravotníckej, ako aj v oblasti ekológie, cestovného ruchu a kultúry aj s podporou nadväzovania družieb na komunálnej úrovni v rámci oboch regiónov.

 

...

 

Autor: Ivan Krajčovič   

 

Zdroj: ezahorie.sk


jarmilka -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Slovakia > Politicians > Tibor Mikuš
 
load menu