Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Tautas partija

Tautas partija un LPP/LC Saeimā izveido kopīgu bloku

Tautas partija 36%

Tautas partijas (TP) un LPP/LC frakcijas pirmdien Saeimā izveidojušas kopīgu politisko bloku Par labu Latviju! Ar šādu nosaukumu abas partijas nodibinājušas apvienību un ar kopīgu sarakstu startē Saeimas vēlēšanās. Ja apvienība iekļūs nākamajā Saeimā, tajā būs Par labu Latviju! frakcija līdzīgi kā šajā Saeimā strādā vairāku partiju veidotā Zaļo un Zemnieku savienība, kā arī Saskaņas centrs.

 

Vienotas TP un LPP/LC frakcijas izveide šajā Saeimā ir juridiski sarežģīta, jo frakciju var izveidot tikai vienas partijas, vai viena nosaukuma šīs Saeimas kandidātu saraksta deputāti. Taču faktiski savu turpmāko darbību līdz Saeimas vēlēšanām TP un LPP/LC organizēs kopīgi un arī tās lēmumi, kā arī balsojumi Saeimā būs kopīgi, Dienu informēja bloka līdzpriekšsēdētājs Māris Kučinskis, kurš ir TP frakcijas priekšsēdis. Otrs bloka līdzpriekšsēdētājs ir LPP/LC frakcijas vadītājs Andris Bērziņš.

 

Bloka sēdes notiek TP frakcijas telpās, kuras ir plašākas. Kā zināms, šīs Saeimas laikā TP frakciju ir atstājuši septiņi deputāti. Ta. ad TP frakcijā ir 16 deputāti, bet LPP/LC - desmit deputāti.

 

Ināra Egle

 

Avots: Diena.lv (9. augusts 2010)


cici -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Latvia > Parties > Tautas partija
 
load menu