Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Süleyman Demirel

Demirel, özel uçağına Kılıçdaroğlu`nu davet etti

Süleyman Demirel 51%

button ElectionsMeter.com

 

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) 2010-2011 akademik yılı açılışına katılmak üzere Isparta'ya gelen 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, karayoluyla Ankara'ya dönmek üzere olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu telefonla arayarak, havaalanına davet etti. Kılıçdaroğlu, Demirel ile birlikte özel uçakla Ankara'ya hareket etti.

Demirel, SDÜ'deki törenden sonra uçakla Ankara'ya dönmek üzere Süleyman Demirel Havaalanı'na hareket etti. Kardeşi Şevket Demirel ve diğer aile fertleri ile bazı vatandaşların uğurlamaya geldiği Süleyman Demirel, uçağa doğru yürürken, yanındakilerden Kılıçdaroğlu'nu aramalarını istedi. Karayolu ile Ankara'ya dönmekte olan CHP lideri ile telefonda konuşan Demirel, Kılıçdaroğlu'nu, birlikte uçakla dönmeleri için havaalanına davet etti. Kılıçdaroğlu'nun geleceğini bildirmesi üzerine yaklaşık 20 dakika havaalanında bekleyen Demirel, daha sonra Kılıçdaroğlu ile birlikte uçakla Isparta'dan Ankara'ya gitti.

...

 

 

11.10.2010

Okumak tamamınıwww.zaman.com.tr

2011-03-28


amalia -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Turkey > Politicians > Süleyman Demirel
 
load menu