Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Süleyman Demirel

Demirel çocuk iddiasına cevap verdi

Süleyman Demirel 51%

button ElectionsMeter.com

 

Süleyman Demirel hakkında dün ilginç bir iddia ortaya atıldı. Peki bu iddia doğru muydu? İşte Süleyman Demirel'in konu ile ilgili açıklaması...

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel hakkında dün ilginç bir iddia ortaya atıldı. Siyaset dünyasında ve kamuoyunda “baba” diye anılan Demirel’in geçmişte biyolojik olarak da “baba” olduğu iddia edildi.Zaman Gazetesi’ndeki iddiaya göre Süleyman-Nazmiye Demirel çiftinin evliliklerinin ilk yıllarında bir kız çocukları oldu, kısa süre sonra da hayatını kaybetti.

 

KESİNLİKLE BÖYLE BİR HADİSE YOK!
Haberde, ölüm nedeni bilinmeyen çocuğun doğum ve ölümünün resmi kayıtlara girmesine rağmen Demirel çifti tarafından sır gibi saklandığı da iddia edildi. Demirel ise Vatan'ın sorusu üzerine iddiayı kesin bir dille yalanladı. “Kaynağı ne olursa olsun kesinlikle böyle bir hadise yoktur, olmamıştır” diyen Demirel, böyle bir iddianın ortaya atılması konusunda yorum yapmak istemedi ve “Zaten önemli bir tartışma değildir” dedi.Demirel çiftinin Nazmiye Demirel’in geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle, çocuk defterini 59 yıl önce kapattığı öğrenildi.

...

 

 

31 Mart 2010

Haberi orjinal kaynağından okumak için tıklayınız

2011-03-28


amalia -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Turkey > Politicians > Süleyman Demirel
 
load menu