Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Sadeq Larijani

صادق لاریجانی: از هرگونه دخالت نابجا ممانعت می‌کنم

Sadeq Larijani 17%

button ElectionsMeter.com

 

بعنوان رئیس‌جمهور،دستگاه قضایی را زیر سؤال برده‌اید آن هم بر اساسی واهی/از قرائت‌ها و تفسیرهای شما انگشت به دهان می‌مانم/ فعلاً در باب نقش برخی مقامات و دستگاه‌های اجرایی در فساد کلان سخنی نمی‌گویم و آن را به زمان دیگری وا می‌گذارم.
 

آیت الله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه با ارسال نامه ای به موارد مندرج در نامه اخیر رییس جمهور پاسخ داد.

 

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه متن کامل پاسخ رییس قوه قضاییه به شرح زیر است:

 

دکتر محمود احمدی نژاد

رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

بعد از سلام، نامه مورخه 1/8/91 شما را همزمان با انتشار آن در رسانه‌ها، دریافت نمودم. بسیار متأسّفم که در شرایط خاص کنونی و پس از رهنمودها ی مقام معظم رهبری دائر برضرورت حفظ آرامش و وحدت و توجه به مشکلات مردم، شاهد چنین مکاتبات رسانه ای هستیم. از باب انجام وظیفه و تنویر افکار عمومی و دفاع از قانون اساسی و حقوق عامه و جلوگیری از انحرافات و قانون گریزی ها ناچار از توضیحات زیر می باشم و همانطور که در نامه محرمانه گفته ام: این سطور را می نگارم تا در ذاکره تاریخ بماند.

...

 

 

1391-08-03

ادامه مطلب: www.ilna.ir

2013-04-08


amalia -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Iran > Politicians > Sadeq Larijani
 
load menu