Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Ruch Poparcia Palikota

Musimy się lepiej poznać z Ruchem Palikota

Ruch Poparcia Palikota 42%

button ElectionsMeter.com

Katarzyna Piekarska (SLD)Katarzyna Piekarska (SLD): Być może dojdzie do połączenia Sojuszu i Ruchu Palikota, ale na razie liczymy tylko na ścisłą współpracę.

 

Wiele kwestii światopoglądowych łączy SLD i Ruch Palikota - uważa Katarzyna Piekarska z Sojuszu. Jak mówi klub SLD zamierza w nowej kadencji Sejmu w pierwszej kolejności zgłaszać projekty o charakterze światopoglądowym, tzn. o związkach partnerskich i in vitro. - I liczymy na poparcie Ruchu Palikota w tych sprawach - tłumaczy gość Jedynki. Stąd spotkanie Ryszarda Kalisza i Roberta Biedronia, zakończone ustaleniem, że w grudniu obie partie skierują do laski marszałkowskiej dopracowany projekt ustawy o związkach partnerskich. Nie wyklucza, że za jakiś czas nastąpi fuzja tych dwóch ugrupowań. - Na razie jednak Ruch Palikota to straszny miszmasz. Nie wiemy, z kim mamy do czynienia. Są tam osoby, które domagają się przywrócenia k. ry śmierci, a w poprzednich wyborach startowały pod sztandarami Janusza Korwina-Mikke - opowiada Piekarska.

 

Czytaj dalej: polskieradio.pl (26.10.2011)


martina -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

 
load menu