Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Robert Fico

Po pýche prichádza pád, varoval koalíciu Fico

Robert Fico 38%

button ElectionsMeter.com

Koalícia sa nazdáva, že v mene boja proti opozícii môže svojvoľne narábať s demokraciou, lenže následkom jej pýchy bude pád.

Povedal to dnes predseda Smeru-SD Robert Fico pred rokovaním o novele zákona o rokovacom poriadku, ktorým chce koalícia zmeniť voľbu generálneho prokurátora na verejnú. Ešte predtým poslanci Smeru-SD v rokovacej sále rozvinuli veľkú štátnu zástavu.

Postup vládnej koalície mi trošku pripomína churchillovské, že je treba sa spojiť aj s diablom, aby porazil Hitlera.

Koalícia si asi nevšimla, že nebojuje s nacizmom, ale s opozíciou a že nie je rok 1941, ale 2011,“
vyhlásil Fico. Koalícia podľa expremiéra zotrváva v omyle, že je mesiášom demokracie. Zverejnenie voľby je podľa Fica účelovou reakciou na neschopnosť zvoliť si vlastného politického kandidáta v tajnej voľbe a m&aac. te; byť nástrojom vydierania koaličných poslancov, aby hlasovali podľa predstáv Koaličnej rady a straníckych centrál.

...

Zdroj: webnoviny.sk


jarmilka -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Slovakia > Politicians > Robert Fico
 
load menu