Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Robert Fico

FICO: Vláda nie je schopná riešiť hospodárske ťažkosti SR

Robert Fico 38%

button ElectionsMeter.com

Na slovenskej politickej scéne už nejde o štandardný súboj ľavice a pravice, ale o obraz Slovenska, ktorý po sebe nechá "tornádo" súčasnej pravicovej vlády Ivety Radičovej, povedal vo štvrtok na tlačovej besede predseda Smeru-SD Robert Fico. Reagoval tak na to, že koaliční poslanci vo štvrtok neschválili program mimoriadnej schôdze parlamentu, kde chcela najsilnejšia opozičná strana presadiť trojicu zákonov s cieľom spomaliť rast cien.

Zvyšovanie cien potravín, cestovného, rušenie železničných tratí, privatizácia Carga, prenájom bratislavského letiska či prepúšťanie môže podľa lídra opozície znamenať, že "na Slovensku nič nezostane." Opäť sa posťažoval aj na neschopnosť vlády riešiť hospodárske ťažkosti Slovenska. "Jediným riešením vlády je program rozdávania múky a cestovín," poznamenal.

Fico zdôraznil, že schôdza nemala byť divadlom, ale opozícia ponúkla na stôl trojicu konkrétnych, legislatívne dobre pripravených zákonov, ktorými chcela suplovať nečinnosť koalície. "Opozícia si plní úlohy pravicovej vlády. Niekedy to vyzerá tak, že oni lyžujú a tieňová vláda rokuje," podotkol predseda Smeru-SD. Fico podčiarkol, že každý stratený deň, ktorý vyjde nazmar pri znižovaní dane z pridanej hodnoty (DPH), obnovení zníženej DPH na predaj potravín z dvora, zaveden&i. cute; špeciálnej bankovej dane či pri zákaze privatizácie teplární je na škodu občanov Slovenska.

...

Zdroj: TA3


jarmilka -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Slovakia > Politicians > Robert Fico
 
load menu