Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Richard Sulík

Sulík označil dnešnú schôdzu parlamentu za divadlo Smeru-SD

Richard Sulík 26%

button ElectionsMeter.com

Dnešnú mimoriadnu schôdzu, ktorú inicioval Smer-SD, označil predseda parlamentu Richard Sulík (SaS) za divadlo. „Ja úplne nerozumiem tomuto divadlu, myslel som si, že politici za stranu Smer-SD sú zrelší. Chceli prerokovať nejaké tri body, ktoré si mohli bez problémov navrhnúť na schôdzu, ktorá sa začne tak či tak v utorok,“ povedal Sulík po tom, čo koalícia schôdzu zablokovala.

Sulíkovi sa nepáčilo, že bezprostredne po hlasovaní o programe, ešte pred skončením schôdze, poslanci Smeru-SD vytiahli transparent znázorňujúci rast cien potravín a koaličným predstaviteľom parlamentu venovali balíčky s múkou a cestovinami. „Páni poslanci zo Smeru-SD sa veľmi dožadujú, aby boli dodržiavané pravidlá, slušnosť a kultúra a veľmi sú citliví, keď to nie je dodržané zo strany koalície. (...) Myslím si, že ak niekto . nes ubral z vážnosti parlamentu, tak to boli, bohužiaľ, naši kolegovia z opozície,“ nazdáva sa predseda parlamentu.

...

Zdroj: TA3


jarmilka -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Slovakia > Politicians > Richard Sulík
 
load menu