Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Richard Rybníček

Rybníček odvolal viceprimátora, stratil jeho dôveru

Richard Rybníček 41%

button ElectionsMeter.com

Trenčiansky primátor Richard Rybníček odvolal z funkcie viceprimátora Milana Kováčika (Smer-SD).

Dôvodom je strata dôvery po tom, ako Kováčik spolu s ďalšími poslancami za Smer-SD hlasoval za stiahnutie Rybníčkovho návrhu projektu výstavby nájomných bytov spoločnosťou Idea Grande z programu mestského zastupiteľstva.

"Dôvodom odvolania viceprimátora je to, že nezvládol kľúčovú komunikáciu za najsilnejší poslanecký klub Smer-SD. Mne dodnes nie je jasné, aká je vízia, program a ani to, aké sú priority poslaneckého klubu Smer-SD, s ktorým spolupracuje Paliho Kapurková, veselá politická strana."

"Post prvého viceprimátora vnímam ako dôležitý aj preto, že prostredníctvom neho sa majú jasne a zrozumiteľne deklarovať záujmy a priority najsilnejšieho poslanekého klubu, ktorý ho do tejto funkcie nominoval. A to viceprimátor nenaplnil," povedal Rybníček.

 

...

 

 

Zdroj: aktualne.centrum.sk


jarmilka -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

 
load menu