Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Raivis Dzintars

Raivja Dzintara ģimenē piedzimis dēls

Raivis Dzintars 42%

Otrdien, 26. oktobrī, partijas Visu Latvijai! līdera un jaunievēlētā Saeimas deputāta Raivja Dzintara (attēlā) un viņa sievas Martas ģimenē pasaulē nācis otrs dēls, kuram vecāki devuši vārdu Artis.

 

Raivis DzintarsPar nozīmīgo notikumu Dzintars saviem draugiem bija paziņojis ar īsziņu, kurā vēstīts, ka otrdienas rītā pulksten 7.36 pasaulē nācis "jauns latvietis" - Artis Dzintars, kurš piedzimšanas brīdī bijis 4,42 kilogramus smags un 56 cm garš, ziņo žurnāls Vakara Ziņas.

 

"Kas radās skaidrība par politiskajām lietām, proti, kad pirmdien Vienotība pateica, ka mēs koalīcijā neesam vajadzīgi, notika arī Martas "lielais uznācies": agri no rīta piedzima Artis. Man šogad ir divi lieli notikumi: ievēlēšana Saeimā un dēliņa piedzimšana. Protams, gandarījums par dēlu ir nesalīdzināmi lielāks," sajūtās dalījies Dzintars.

 

Raivja un viņa sievas ģimenē jau aug viens dēls - Kārlis, kurš. dzimis 2008. gadā, bet abi vecāki pie sasniegtā apstāties negrasās, jo vēlas izveidot kuplu latviešu ģimeni.

 

Avots: mango (29.okt 2010)


bibi -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Latvia > Politicians > Raivis Dzintars
 
load menu