Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Raimonds Vējonis

Raimonds Vējonis : "Pateicība vēlētājam"

Raimonds Vējonis 41%

Sirsnīgi pateicos par Jūsu uzticēšanos man personīgi un Zaļo un Zemnieku savienībai 10. Saeimas vēlēšanās. Provizoriskie vēlēšanu rezultāti liecina, ka esam guvuši panākumus, kas vērtējami kā ļoti labi, jo tie dod mums iespēju pilnvērtīgi iesaistīties valdības veidošanas procesā.

 

Es apzināti uzsveru to, ka panākumus esam guvuši kopīgi, jo tas ir mans stabils uzskats, ka vēlēšanās attiecīgos panākumus, pirmkārt, esat guvis Jūs, godātais vēlētāj, jo Jūsu izvēlētais politiskais spēks ir guvis attiecīgu pārsvaru pār citiem politiķiem! Savukārt mums, Saeimā ievēlētajiem politiķiem, ir dota vēlētāju uzticība īstenot savus godprātīgos plānus, ir uzlikts pienākums maksimāli izpildīt Jums dotos solījumus un attaisnot uz mums liktās cerības.

 

Protams, lai to labāk īstenotu ir svarīgi ZZS pārstāvjiem iesaistīties valdībā. Šajā ziņā vēlos Jums pateikt, ka neatkarīgi no tā, kāds varētu būt mans statuss attiecībā uz nākamo valdību, es tāpat kā pirms vēlēšanām joprojām paužu apņemšanos izmantot visu savu pieredzi un zināšanas, lai sakārtotu valsti. Ar Jūsu atbalstu esmu gatavs Saeimā un valdībā aizstāvēt gan Latvijai sva. īgas zaļās, gan arī labklājības celšanas un ekonomiskās izaugsmes idejas.

 

Patiesā cieņā Jūsu,

 

Raimonds Vējonis

 

Avots: vejonis.lv (5 okt 2010)


martina -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Latvia > Politicians > Raimonds Vējonis
 
load menu