Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Peter Chudík

Chudík: Áno, rozviedol som sa a mám priateľku

Peter Chudík 20%

button ElectionsMeter.com

Tak toto nikto nečakal! Prešovský župan Peter Chudík (50) sa v tichosti rozviedol. Nevedeli o tom ani zamestnanci v jeho úrade. Či sa tak rozhodol kvôli novej priateľke, to nepovedal. O dôvodoch rozchodu s manželkou však odmieta hovoriť.

„Je pravda, že som sa v októbri minulého roku s manželkou rozviedol. Takmer rok predtým sme však už spolu nežili. V Sabinove, kde máme dom, sa už ani veľmi nezdržiavam,“ potvrdil nám našu informáciu najdlhšie slúžiaci slovenský župan. Podľa jeho slov už existuje aj ústna dohoda o delení majetku s exmanželkou Janou . Podľa našich informácií si rozdelia dom v Sabinove, Mercedes triedy E a chalupu v Kalinove, okres Medzilaborce.

Informácie o tom, že jeho nová priateľka, údajne sekretárka z úradu, je tehotná, však P. Chudík rezolútne odmietol. „Nie je to pravda. Moja priateľka nie je sekretárka a už vôbec nie z nášho úradu. Neviem ani o tom, že by bola tehotná,“ tvrdí prvý muž Prešovského kraja, ktorý práve poč. s tohto víkendu oslávil v Medzilaborciach päťdesiatku. O svojej súčasnej priateľke odmietol hovoriť.

 

...

 

Zdroj: pluska.sk


jarmilka -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Slovakia > Politicians > Peter Chudík
 
load menu