Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Pavel Hagyari

Hagyari: „Určite chceme, aby ľudia mali parkovace miesta“

Pavel Hagyari 56%

button ElectionsMeter.com

Nezávislý Pavel Hagyari, ktorý je prešovským primátorom od 29. decembra 2006, to teraz nemá ľahké. V jeho prvom funkčnom období ho bezmála celé štyri roky zväčša podporovala nadpolovičná väčšina vtedajšieho 31-členného mestského zastupiteľstva. Podporovali ho väčšinou dva z troch poslaneckých klubov. Súčasný mestský parlament je tiež 31-členný. V ňom však nezávislý primátor takú podporu nenachádza, hoci má tiež tri poslanecké kluby. Ako to môže by ďalej? S Pavlom Hagyarim som si podebatoval predovšetkým na túto tému .

*„Oficiálne“ vás podporuje iba desaťčlenný klub nezávislých poslancov, pričom však Ivan Benko je ešte stále nemocný, takže sa nemôže zúčastňovať celý čas na zasadnutiach zastupiteľstva. Ako to vidíte vy: podporí vás jedenásťčlenný klub štyroch pravicových strán?

- Mne to je jedno, či ma podporia nezávislí, či ma podporí ľavica alebo pravica, pokiaľ zahla. ujú za veci, ktoré sú potrebné.

...

 

Zdroj: presovsky-vecernik.noviny24.sk


jarmilka -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Slovakia > Politicians > Pavel Hagyari
 
load menu