Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Par Labu Latviju!

Apvienība „Par Labu Latviju!” vienojusies par sadarbību...

Par Labu Latviju! 57%

... ar 70 nevalstiskajām organizācijām

 

Gatavojoties nākamās Saeimas darbam, apvienība „Par Labu Latviju!” vienojusies par sadarbību ar 70 nevalstiskajām organizācijām, aptverot svarīgākās dzīves jomas – ekonomiku, izglītību, medicīnu, sportu, kultūru u.c.. Saprašanās memorandos ierakstītie uzdevumi tiks ietverti apvienības ilgtermiņa darbības programmā.

 

„Vienošanās ar nevalstiskajās organizācijām ir apvienības uzņemtās saistības pret sabiedrību. Esam pārliecināti, ka nākamās Saeimas darbības laikā dialogs ar nevalstisko sektoru būs svarīgāks par partiju programmām, jo šīs organizācijas visprecīzāk spēj definēt sabiedrības vajadzības, īpaši esošajā ekonomiskajā situācijā, kad strauji samazinājušies iedzīvotāju ienākumi un valsts atbalsts iedzīvotājiem ir kritiski nepieciešams. Tieši tamdēļ apvienība savu ilgtermiņa darbības programmu papildinās ar nevalstisko organizāciju priekšlikumiem,” norāda viens no apvienības „Par Labu Latviju!” līderiem Andris Šķēle.

 

Pirmās organizācijas, ar kurām apvienība „Par Labu Latviju!” parakstīja saprašanās memorandus, bija Latvijas Pensionāru federācija, Latvijas Kredītņēmēju apvienība, Latvijas Biomasas asociācija, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija un Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija.

 

Apvienība vienojusies par sadarbību arī ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību, Zemnieku Saeimu, Latvijas Studentu apvienību, Latvijas Olimpisko komiteju, Latvijas Kardiologu biedrību, Latvijas Lauku sieviešu apvienību, Latvijas Patērētāju interescaron;u aizstāvības asociāciju, Latvijas motosporta federāciju, Transporta un tranzīta asociāciju Sadarbības padomi, Latvijas Motoklubu asociāciju un citām.

 

Lasīt vairāk: parlabulatviju.lv (01/10/2010)


bibi -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Latvia > Parties > Par Labu Latviju!
 
load menu