Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Orbán Viktor

Orbán: EU se nerozvíjí, Maďarsko musí hledat vlastní řešení

Orbán Viktor 54%

button ElectionsMeter.com

 

Budapešť - Od ekonomiky Evropské unie nelze očekávat rychlý růst, a Maďarsko proto musí jít svou vlastní cestou a hledat svá vlastní řešení. Prohlásil to dnes maďarský premiér Viktor Orbán v budapešťském parlamentu, když hodnotil víkendový summit EU.

Abychom se vyhnuli situaci, v jaké je nyní Řecko, musí Maďarsko udělat vše pro snížení veřejného dluhu, řekl podle agentury MTI. Aby v tom Maďarsko uspělo, musí se podle něj vymanit z unijní krizové zóny.

"Nehledě na všechny své úmysly a úsilí, je EU pomalá a překomplikovaná. Některé členské země jsou v politické krizi, jiné jsou politicky paralyzované a zjevně trpí vládní krizí," cituje Orbána MTI.

Institucionální systém EU byl vytvořen v době hospodářského boomu a nedokáže se vyrovnat se současnou krizí, dodal.

Maďarsko ale nemusí čekat na Evropu, aby vyřešilo své problémy, a ačkoli musí také přispět k úsilí celého společenství, "máme také své vlastní cíle a zájmy a musíme jich dosáhnout a splnit je vlastními silami", zdůraznil.

...

 

 

24.10.2011

Čtěte cel&yacue; článek na www.ceskenoviny.cz

2011-11-16


amalia -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Hungary > Politicians > Orbán Viktor
 
load menu