Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Nora Mojsejová

Mojsejová šokuje: Idem do politiky, zakladám stranu!

Nora Mojsejová 56%

button ElectionsMeter.com

To je šok! Podnikateľka Nora Mojsejová (53) topkám prezradila, že sa chystá do politiky. Oddnes začína zbierať podpisy pre nové politické združenie. To sa bude volať Strana slobodného slova. Košičanka plánuje kandidovať v marcových voľbách.

Po tom, čo Nora Mojsejová odpredala časť svojej módnej značky Nora Fashion ruským investorom, stanovila si vo svojej kariére ďalšiu métu. Oblasť podnikania vymení za politiku. Ako sme zistili, zakladá Stranu slobodného slova. „Veľmi dlho som tento krok zvažovala. Nakoniec som sa rozhodla, že do toho idem. Vyprovokovali ma ľudia, ktorí mi písali množstvo mailov. A tiež súčasná politická situácia,“ povedala topkám najznámejšia obyvateľka košického Pereša.

Mojsejová už oddnes začína zbierať podpisy. „Potrebujem ich 10 tisíc platných. Verím, že do budúceho týždňa, kedy chystám tlačovku, ich už budem mať,“ priblížila svoju odvážnu víziu Nora. Hoci zatiaľ nech. ela konkretizovať hlavné ciele svojej strany, naznačila, akým smerom sa rozhodne nechce uberať.

 

...

 

 

Zdroj: topky.sk


jarmilka -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Slovakia > Politicians > Nora Mojsejová
 
load menu