Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Jozef Hrdlička

Hrdlička nadále v čele KSS

Jozef Hrdlička 58%

button ElectionsMeter.com

V sobotu 5. února se v Lučenci uskutečnil VII. sjezd Komunistické strany Slovenska (KSS).

Jeho jednání svolal ÚV KSS hlavně z důvodu zásadního historického neúspěchu strany ve volbách do Národní rady SR v loňském roce.

Za účasti 136 delegátů (ze 147 zvolených na krajských konferencích) a hostů z KS Ukrajiny a KSČM (kterou zastupoval místopředseda ÚV KSČM Stanislav Grospič), se sjezd věnoval analýze činnosti strany od VI. sjezdu v roce 2008. Podrobně byly hodnoceny a diskutovány aktivity strany před volbami, které se konaly v letech 2009 a 2010. Analyzoval se vliv strany na občany, na veřejné mínění ve společnosti a na konečné výsledky v jednotlivých kláních. Sjezd vyhodnotil objektivní a subjektivní příčiny nízk&ya. ute;ch preferencí strany při všech uskutečněných volbách a schválil směřování strany do dalšího období.

...

Zdroj: třešnička


jarmilka -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Slovakia > Politicians > Jozef Hrdlička
 
load menu