Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Ján Figeľ

J. FIGEĽ: Predlžovanie licencií mobilným operátorom

Ján Figeľ 17%

button ElectionsMeter.com

Minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Ján Figeľ (KDH) je za to, aby sa za predĺženie licencií v oblasti telekomunikácií platilo, keďže ide o bežnú prax. Uviedol to na dnešnej tlačovej konferencii po rokovaní vládneho kabinetu. Návrh novely zákona o elektronických komunikáciách, zavádzajúci takýto poplatok, predložili na marcovú schôdzu Národnej rady (NR) SR poslanci OKS, ktorí sedia v zákonodarnom zbore vo farbách Mosta-Híd.

"Na jednej strane to považujem za dôležitý stimul a na strane druhej za prínos pre spoločnosť, ktorá vytvára prostredie pre podnikanie a zisky v dôležitom sektore," vysvetlil Figeľ svoj postoj. Podľa jeho slov je dôležité, aby zmena bola definovaná presne, čo sa týka pravidiel, a aby bola aj primeran&aacte; z hľadiska ceny na trhu, "ktorý je z jednej strany slovenský a z jednej európsky". On sám však zatiaľ o výške poplatkov hovoriť nechcel.

...

 

Zdroj: TASR


jarmilka -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Slovakia > Politicians > Ján Figeľ
 
load menu