Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Iveta Radičová

Radičová si posvieti na Úrad pre verejné obstarávanie

Iveta Radičová 27%

button ElectionsMeter.com

Premiérka Iveta Radičová (SDKÚ-DS) písomne požiada o zaslanie oficiálnych informácií v štruktúrovanej forme o činnosti Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO), nakoľko podľa jej dostupných informácií sa od nástupu novej vlády vo zvýšenej miere rušia verejné obstarávania. Informovala o tom predsedu ÚVO Romana Šipoša na ich spoločnom utorkovom (5.4.) stretnutí. Úrad podrobnejší prehľad o požadovaných informáciách poskytne bezodkladne, hneď ako dostane požiadavku predsedníčky vlády. TASR o tom informoval tlačový a informačný odbor Úradu vlády (ÚV) SR.

O osobné stretnutie požiadal Šipoš po vyjadreniach o nespokojnosti strán vládnej koalície s činnosťou ÚVO po pondelkovom (4.4) rokovaní Koaličnej rady. Predsedníčka vlády na stretnutí zdôraznila, že jej záleží na verejnom obstarávaní v zmysle zákona, zároveň ale poukázala na to, že rozhodnutia úradu trvajú niekedy celé mesiace a v značnom rozsahu z. stavujú proces verejného obstarávania.

...

 

Zdroj: hnonline.sk


jarmilka -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

 
load menu