Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Ivars Godmanis

Godmanis diskutē ar Riekstiņu: Rietumi neies krusta karā...

Ivars Godmanis 40%

... pret Lībiju

 

Eiroparlamenta deputāts Ivars GODMANIS sarunājas ar Latvijas vēstnieku NATO Māri RIEKSTIŅU par to, ko saistībā ar notikumiem Lībijā pašlaik dara NATO un Eiropas Parlaments.

 

Ivars Godmanis: – Lībijā patlaban notiek īsts pilsoņu karš. Tas ir skaidrs katram, kurš skatās televizoru, klausās radio, lasa avīzes vai skatās informāciju internetā.

 

Taču daudzi jautājumi nav atbildēti. Kurš ar kuru īsti karo? Cik daudz Lībijas iedzīvotāju īsti atbalsta pulkvedi Kadāfi, cik – karojošos opozicionārus? Kāpēc tieši Lībijas demonstrācijas, kas sākās 15. februārī un, pēc dokumentāri neapstiprinātiem datiem, tika nežēlīgi apšautas, izraisīja šo pilsoņu karu? Kāpēc karš tieši Lībijā? Ne Ēģiptē, Tunisijā vai Jemenā? Kā tas var skart mūs, Latviju – pilntiesīgu NATO dalībvalsti? Kas īsti ir šī Rietumu koalīcija, kura jau vairākas dienas īsteno gan aviācijas, gan raķešu uzbrukumus Kadāfi armijas pozīcijām? Ar ko tā atšķiras no NATO, ja redzam televīzijā, ka raķetes tiek palaistas no ASV kuģiem, bumbas met franču un britu kaujas lidmašīnas. Vai NATO vispār var pārņemt šīs militārās operācijas vadību un izpildi, ja dažas dalībvalstis kā Vācija ir publiski nostājušās pret šo operāciju, gan atturoties ANO Drošības padomes balsojumā kopā ar Krieviju un Ķīnu, gan arī tieši nepiedaloties koalīcijā. NATO lēmumus par šāda mēroga operācijas īstenošanu un vadību pieņem vienbalsīgi.

 

Lasīt vairāk: PLL (31/03/2011)


martina -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Latvia > Politicians > Ivars Godmanis
 
load menu