Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Ivars Godmanis

Ivars Godmanis šķiras no sievas

Ivars Godmanis 40%

Ekspremjera, Eiropas Parlamenta deputāta Ivara Godmaņa sieva Ramona Godmane kasjauns.lv atzīst: „Mūsu laulība tiek šķirta! Ivars ir iesniedzis šķiršanos.”

 

Ramona un Ivars Godmaņi 2007. gadā Jelgavas pilī Valsts prezidenta Valda Zatlera inaugurācijas ballē.Par vīra romānu ar Iekšlietu ministrijas valsts sekretāri Ilzi Pētersoni viņa runāt nevēlas. „Šo lietu nevēlos komentēt savu bērnu dēļ! Lai Ivars pats skaidrojas, es neko neesmu izdarījusi,” nopūšas politiķa kundze.

 

Šķiršanās procesā Godmane nekādus šķēršļus neliks un vēlas, lai tas notiktu pēc iespējas drīzāk. Godmaņi apprecējās 1978. gadā, laulībā dzimuši trīs bērni — Edgars, Rihards un Katrīna.

 

Vairāk nekā gadu Godmanis ar sievu sabiedrībā vairs nav redzēts, bet gandrīz vienmēr neiztrūkstoši eirodeputātam līdzās bijusi Pētersone — agrāk iekšlietu ministra padomniece, tagad ministrijas valsts sekretāre. Vismaz kopš pagājušā gada marta Pētersones kundze ir bijusi blakus precētajam politiķim gan basketbola tribīnēs, gan Merilina Mensona koncertā, gan Lielajā talkā lapas grābjot un uzmundrinot, kad zāģis neklausa.

 

2009. <font color='blue' id='bluetext0' style='display:none'> <a href=Have you voted for or against Ivars Godmanis ? gada septembris, Godmanis jau ievēlēts Eiroparlamentā, Pētersone iecelta par Iekšlietu ministrijas valsts sekretāri. Draudzīgais pāris vēro Deivisa kausa izcīņu." width="330" height="330" />Jaunā pāra ceļi krustojās vismaz jau 2007. gada decembrī, kad Pētersone kļuva par toreizējā Ministru prezidenta Godmaņa padomnieci ārlietu jautājumos, bet 2008. gadā viņa jau sniedza premjeram padomus Eiropas Savienības un starptautisko organizāciju jautājumos.

 

Lai arī pēc vēlēšanām jūnijā Godmanis kļuva par Eiroparlamenta deputātu un pārcēlās uz Briseli, viņš regulāri ierodas Latvijā un arī draudzībai ar Pētersoni jaunais darb. netraucēja.

 

Inta Mengiša/Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

 

Avots: kasjauns.lv (03.jūnijs 2010)


martina -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Latvia > Politicians > Ivars Godmanis
 
load menu